תקף בקניון לאחר שפוטר מעבודתו

יהודה גולן

בסוף השבוע התקבל דיווח בתחנת המשטרה בעיר על אדם שיכור שמשתולל ומאיים עם בקבוק זכוכית על אנשים בקניון. שוטרים שהגיעו למקום פגשו את המאבטח, שהוליך אותם למקום שבו השתולל השיכור. התברר כי מדובר בעובד באחת החנויות שפוטר מעבודתו. האיש אחז בידו בקבוק זכוכית והתחיל לאיים על השוטרים.

הוא הניף את ידו וככל הנראה התכונן לתקוף את השוטרים, שזינקו עליו והשתלטו עליו לאחר מאבק שנמשך כמה דקות, בעוד הוא מנסה להתנגד להם. בסופו של דבר השוטרים הצליחו לבלום אותו ולשים עליו אזיקים.

לאחר תחקור ראשוני של האיש ובדיקות מצלמות האבטחה אישרו השוטרים כי האיש פוטר ממקום עבודתו וכתוצאה מכך החליט לנקום. לא ברור במי, אבל מספיק כדי לקחת בקבוק יין, לשבור אותו ולצאת למסע הפחדה ואיומים תוך כדי צעקות בקניון.

לפני כן הספיק האיש גם לגנוב ארנק מאדם תוך כדי שהוא מאיים עליו בבקבוק שיפגע בו. בצפיה בקלטת האבטחה נראה האיש כשהוא תולש שלושה שערים חשמליים ביציאה מהקניון.  האיש  נעצר נכלא והובא לבית המשפט בראשל"צ להארכת מעצרו. 

(צילום ארכיון)

2014-08-04 01:00:00
2014-08-04 01:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך