שני נציגים ממודיעין בגמר תחרות "המורה של המדינה"

ערן קמינסקי

תחרות "המורה של המדינה" מגיעה לשלביה הכמעט סופיים עם הכרזת רשימת חמישים המורים המועמדים לתואר. גם השנה יש למודיעין נציג ברשימה, שניים ליתר דיוק: חנה דרזנר מ"נתיב זבולון" ואלמוג שילוח מתיכון מו"ר.

התחרות "המורה של המדינה", שנערכת זו השנה התשיעית ברציפות, היא יוזמה משותפת של מפעל הפיס, הסתדרות המורים, חברת טבע, "ידיעות אחרונות" ו-Ynet, שנועדה לתת במה לעבודתם של אנשי חינוך מצטיינים בישראל, שהרימו תרומה יוצאת דופן במסגרת פעילותם החינוכית.

במסלול הכללי של התחרות מועמד כאמור אלמוג שילוח, מורה לאזרחות והיסטוריה בתיכון מו"ר. שילוח עוסק בהוראה מזה שמונה שנים וזוהי שנתו הרביעית בתיכון מו"ר. בשלוש השנים האחרונות הוא ריכז שכבה, אותה ליווה מכיתה י' עד לכיתה י"ב, והשנה החל לרכז שכבת י' חדשה. כמו כן פתח השנה בתיכון מגמת מזרחנות. הוא מוערך מאוד על ידי הנהלת בית ספר וצוות המורים ונערץ על ידי תלמידיו.

במסלול המדעים של התחרות מועמדת חנה דרזנר, מורה למדע וטכנולוגיה ב"נתיב זבולון". דרזנר מלמדת בבית הספר מזה 17 שנים, מרכזת את תחום המדעים ואחראית על קידומו. בסך הכל היא נמצאת בתחום ההוראה מזה 24 שנים. היא השתתפה בתכניות ""ENGINEER ו"מצוינות 2000", והובילה בבית הספר את הפרויקט "כחומר ביד היוצר" שנעשה בשותפות עם המכללה האקדמית הרצוג ומוזיאון היכל שלמה. בהובלה הגיעו תלמידי כיתת ו' של החינוך המיוחד למקום השלישי באולימפיאדת המדע הארצית של החינוך המיוחד. היא אהובה מאוד על התלמידים, שלא מוכנים כלל להפסיד את שיעוריה, ומצליחה ללמד את מקצוע המדעים תלמידים ברמות שונות.

בעבר זכו בתואר "המורה של המדינה" שני מורים מהעיר: בשנת 2012 זכתה מירב משולם, שכיום מנהלת את בית ספר "שיבולים", ובשנת 2015 זכה איל סיני, מורה לפיזיקה בתיכון עירוני ב' ע"ש יצחק רבין.

בתמונה אלמוג שילוח מתיכון מו"ר. מורה לאזרחות והיסטוריה (צילום פרטי)

2017-05-21 01:00:00
2017-05-21 01:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך