החל הרישום לשנת הלימודים הבאה

איילת לוין
2015-01-18 00:00:00
2035-10-30 03:41:00

ההיערכות לשנת הלימודים הבאה כבר בעיצומה. החודש יחלו תהליכי הרישום לתושבי העיר לגני הילדים ולכיתות א'. הרישום יימשך כשלושה שבועות, החל מיום רביעי, ה-21.1 ועד יום שלישי ה- 10.2. חוברת הרישום פורסמה באתר העירייה ובימים אלה היא מחולקת לתושבים.

כמדי שנה, הרישום יתבצע באמצעות אתר האינטרנט של העירייה. אשתקד נרשמו למעלה מ-7,000 ילדים באמצעות האתר. תהליך הרישום האינטרנטי מאפשר לכל תושב לבצע את הרישום ללא המתנה וחוסך ממנו הגעה והמתנה בעמדות הרישום בבניין העירייה. השיבוץ למוסדות החינוך ייעשה במינהל החינוך בתום תקופת הרישום ולכן אין משמעות לתאריך הרישום, כל עוד שהוא נעשה במסגרת המועד הקצוב.

תושבים חדשים, שאינם רשומים כתושבי העיר, אינם יכולים לבצע רישום באינטרנט ועליהם להגיע למרכז הרישום בעירייה שייפתח לקבלת קהל בתקופת הרישום בימים ראשון עד חמישי בשעות הבוקר : 8:00 – 12:30 ובימים שני  ורביעי בין השעות 14:00-18:00.

עליהם להצטייד בהגעתם בתעודות זהות מקוריות של שני ההורים כולל ספח בו רשומים פרטי הילדים. כמו כן, תושבים שעדיין אינם מתגוררים בעיר, מתבקשים להצטייד בחוזה קניה/שכירות, בטופס ביטול רישום מהרשות בה הם מתגוררים. תושבים ותיקים העוברים כתובת במהלך הקיץ ידרשו להגיע למרכז הרישום עם חוזה קניה/שכירות. תושבים ששינו את מקום מגוריהם בתוך העיר ולא עדכנו במרשם האוכלוסין צריכים אף הם להגיע למרכז הרישום עם מסמכים המעידים על שינוי כתובת המגורים. הרישום לכל הגילאים נעשה על פי כתובת מגורים עדכנית המופיעה בספח תעודת הזהות ובמרשם האוכלוסין. השיבוץ הסופי יימסר באמצעות אתר האינטרנט של העירייה בחודש יוני.

לאלה שחוששים כי לא ילדיהם לא יתקבלו לגן או בית הספר בו הם חושקים הסירו דאגה מליבכם: בשנה שעברה יותר מ-97% מבקשות לרישום למוסדות החינוך בעיר נענו בחיוב.

בין התאריכים 21.1 ועד ה 3.2. ייתקיים הרישום לבוגרי בתיה"ס היסודיים הממלכתיים דתיים. הרישום יהיה אינטרנטי לחטיבות הביניים (כיתה ז') לבתי הספר העל יסודיים ממ"ד (הישיבה התיכונית "לפיד מודיעין", אולפנת "אורות מודיעין , תיכון אמי"ת בנים, תיכון אמי"ת בנות וכן לבוגרי ו' ממ"ד המעוניינים בביה"ס המשלב דתיים וחילוניים "יחד").

בתמונה: גן במודיעין. חסכו זמן והרשמו באינטרנט (אילוסטרציה, צילום ארכיון)

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »