אולמי הבריאה החדשים

כתבי מודיעין NEWS
2018-08-01 01:00:00
2018-08-01 01:00:00

ביקרנו באולמי הבריאה לאחר השיפוץ והתוצאות לפניכם

בענף של אירועים, החל מכנסים ואירועי חברה ועד לאירועי שמחות קטנים או גדולים, תמיד ישנם חידושים ושכלולים בהם חייבים להתעדכן ולהתקדם עם הקדמה.

אנו באולמי הבריאה במודיעין מקפידים תמיד להתחדש, לרענן ולהשתכלל וזה דבר אשר חרוט על דגלנו. אנו שמחים לבשר ונרגשים לנוכח השינויים שנעשו לאחרונה באולמי הבריאה. אנו עושים זאת כדי לעשות את המיטב עבורכם, להיות המקום הראוי לאירוע שלכם ולהוביל תמיד בענף האירועים, התחום בו אנו מצטיינים ותמיד שואפים להמשיך לאהוב ולשמח בשמחות ובאירועים שלכם וליצור עבורכם חוויה מושלמת לכל החושים.

אולם האירועים במודיעין עבר שיפוץ ושדרוג ממנו אי אפשר להישאר אדישים. החל ממתיחת הפנים העיצובית של האולמות, שקיבלו עיצוב חדש, אלגנטי ומרשים של קונסטרוקציות מעניינות בקווים נקיים המשתלבים נהדר עם הירוק של הצמחייה החיה במקום. עיצוב מרענן וקלאסי שנוגע בכל פינה הן באולם הקטן והן באולם הגדול. ולהשלמת האווירה הותקנו גופי תאורה מדהימים של תאורה חמה ורכה אשר מעניקה אינטימיות נעימה והכי נכונה. למעשה הפן העיצובי הושקע עד לפרטים הקטנים, לעיצוב חדיש יותר ומעוצב נכון יותר ברמת גימור עם חשיבה מוקפדת ומדויקת.

מעבר לעניין העיצוב, שמנו דגש גם על התחדשות כל הנושא הטכני. הותקנו באולמות המערכות המתקדמות ביותר הן בנושא ההגברה האיכותית והלא מתפשרת והן בנושא התאורה המתקדמת שצובעת לכם אווירה שמחה והן במערכות המולטימדיה למסכי לד חדישים וחדשניים בעלי רזולוציה גבוהה ביותר להקרנת מצגות וקליפים בסטנדרט וברמה הטובה ביותר.

אנו מאמינים שמעבר למקום עצמו עלנו לתת ערך מוסף ללקוחותינו, לכן הסלוגן בוראים לכם אירועים מושלמים הוא לא סתם סלוגן, אנו שמים דגש על חוויה של כל החושים כדי ליצור מעטפת מושלמת שתעניק לכם, בעלי השמחה ולאורחים שלכם חוויה שכזו. ומעבר לנראות העיצובית, ניתן אף לשדרג יותר ע"י בחירת חבילות עיצוב ייחודיות עפ"י טעמכם האישי. ומעבר למערכות הטכניות הקיימות במקום, ניתן גם לרכוש חבילה של אנשי המוזיקה שלנו שהם די ג'יי בעלי שם ומקצוענים בתחומם.

ואם כבר בשדרוג והתקדמות עסקינן, חלק נכבד וחשוב הוא כאמור הנושא הקולינרי. אצלנו הקו המנחה הוא מגוון טעמים וצבעים שהם חגיגה לעיניים ויחד עם זאת גם לחייך. המטבח הוא שילוב של מטבח שף מקצועי, חומרי גלם איכותיים וצלחות מרשים ומדויק לצלחת. כך שגם נושא הטעם ישאיר טעם טוב של עוד לכל האורחים ומענה לכל מנה שתבקשו בין אם צמחונית, או גלאט או לאלרגניים.

כמובן שישנה עדיין כל המעטפת של נוחות. חדרי משפחה נוחים ומפנקים, המקום מונגש נגישות מלאה גם לנכים, החנייה בחינם ובשפע ואנשי הצוות שלנו מצוות המשרד, המנהלים, הברמנים והמלצרים כולם אנשי עולם האירועים, מנוסים, מקצוענים, שירותיים שישמחו לתת מענה לכל שאלה או בקשה.

אנו נרגשים לפתוח את דלתות אולמי הבריאה מחדש, אתם מוזמנים בשמחה להגיע ולהתרשם ואנו כמובן שנשמח לקחת חלק גם בשמחתכם.

תמיד בשמחות…

היכנסו לאתר הבית לצפייה בגלריית התמונות החדשה

http://habria.co.il

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »