אותה עיר, אותו גודל דירה: ההבדל במחיר – 1.3 מיליון שקל

יהודה גולן

מבצעי החורף של חברות הבנייה, במירוץ לקראת ה-31 בדצמבר, משקפים את מה שידענו כבר מזמן: המחירים במע"ר מתחילים להרגיש כמו צפון תל אביב • קבוצת גבאי מסיימת לשווק את "בית הפרחים"

הדמיית דירה ב"בית הפרחים" של קבוצת גבאי במרכז העיר

החלו מבצעי החורף של חברות הנדל"ן במודיעין. לקראת החורף בכל עונה חברות הנדל"ן מנסות למכור את מלאי הדירות שברשותן, גם כי סוף השנה האזרחית ופירסום הדו"חות הכספיים מדרבנים את החברות לבצע עיסקאות כדי לשפר את המאזנים הכספיים ואת שורת ההכנסות. בעיקר הדברים אמורים בחברות ציבוריות שנסחרות בבורסה. שם יש משמעות גדולה לדו"חות השנתיים ולמספרים שנקבעים עד ליום הקובע, הוא ה-31 בדצמבר.

גם במודיעין החלו החברות לצאת במבצעים של סוף השנה. התיזמון לפחות עבור שתי חברות מתלכד עם נתונים נוספים, כמו פתיחת המע"ר החדש במרכז העיר.

נתמקד בשתי חברות: האחת היא קבוצת חנן מור שבונה כאן בשני אתרים במע"ר ובשכונת מורשת והשניה היא קבוצת גבאי, שבונה ברחוב החרצית את בית הפרחים, פרוייקט נדל"ן מרשים.

לגבי חנן מור ראשית כדאי לשים לב כי סקלת ההבדלים במחיר בין הדירות בשני הפרוייקטים של החברה במע"ר ובשכונת מורשת מדהימה: 1.3 מיליון שקל הבדל לדירת חמישה חדרים, עם מפרט עשיר כדברי החברה. הדירה במע"ר בגודל 160 מ"ר בת חמישה חדרים או דירת פנטהאוז (ויש כמה כאלה בפרוייקט במע"ר) יימכרו במחיר של 3,890,000 שקל. בשכונת מורשת, שם רק החלה הבניה והדירות יהיו מוכנות בעוד כשנתיים שלוש, מוכרת קבוצת חנן מור דירות בנות חמישה חדרים כולל סוויטת הורים, או פנטהאוזים עם שתי חניות והכל על מפלס אחד, ב-2,490,000 שקל. בפרוייקט במורשת החברה מעניקה עוד הטבה: הרוכשים ישלמו חמישית ממחיר הדירה בעת החתימה על החוזה ואת היתרה בעת הכניסה לדירה. זוהי דחיית תשלום של כשני מיליון שקל למשך שנתיים שלוש.

קבוצת גבאי משיקה את מבצע "בית הפרחים" בלב שכונת הפרחים הוותיקה. היא מציעה הטבה פיננסית בדמות פטור מהצמדה למדד תשומות הבנייה לחמש דירות מבין המלאי שנותר.

מתחם המגורים, הנבנה על אחד מהשטחים האחרונים הפנויים במרכז העיר, ברחוב חרצית, מורכב משלושה בניינים המחוברים ביניהם בגינה פנימית מעוצבת וייחודית, ויכלול בניין בן 17 קומות מדורגות, בניין בן 8 קומות ובניין בוטיק בן 5 קומות, כך שבסך הכל מונה הפרויקט 76 דירות.

בין הדירות שנותרו למכירה: דירות 5 חדרים (128 מ"ר+12 מ"ר מרפסת), החל מ- 2.4 מיליון שקל, דירות גן (145 מ"ר + 165 מ"ר גינה) החל מ- 3.6 מיליון שקל, וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. אכלוס המתחם צפוי בתוך כשנה.

אורית גבאי, סמנכ"לית השיווק והמכירות בקבוצת גבאי: "המבצע הנוכחי הינו עוד הזדמנות עבור קהל המתעניינים בפרויקט הייחודי, אשר נבנה בנקודה גבוהה בשכונת הפרחים במודיעין ומשקיף לנוף מרהיב הן להרי ירושלים והן לשפלת החוף, ונמצא בסמוך למע"ר, מרחק הליכה מקניון עזריאלי, מתחנת הרכבת ומהשדרה החדשה והמרכזית של מודיעין".

2035-10-30 02:25:00
2035-10-30 02:25:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך