איך לבחור ספריית עץ לספרים שלכם?

כתבי מודיעין NEWS

ספריות עץ נחשבות לחלק מהפולקלור הישראלי ולדרך האופטימלית לאחסן את הספרים שלכם במקום ייעודי

ספריית עץ היא ללא ספק אחד הפריטים הכי פונקציונליים בבית שלכם. העובדה שהיא ניתנת להצבה בכל חלל ומאפשרת לכם לאחסן את הספרים שלכם באופן שפשוט נראה נפלא, הפכו אותה לאחד הרהיטים הכי ישראלים שיש. אז איך תבחרו את הספרייה הטובה ביותר בעבורכם? הכל בכתבה הבאה.

בחרו בספריות שמתאימות למספר הספרים שלכם

בכדי שתבחרו את הספרייה האידיאלית לצרכים שלכם, אתם פשוט חייבים לקחת בחשבון את מספר הספרים העומדים לרשותכם. משום שניתן להשיג מגוון של ספריות עץ קלאסיות בנפחים וברמות מידוף שונות – זה קריטי שתדעו בדיוק כמה ספרים אתם מתכוונים להניח בכל ספרייה. באופן זה, תצליחו להשאיר מקום לספרים שעוד תקנו בעתיד ולדעת שאתם מבצעים רכישה מושכלת.

שימו לב למקום העומד לרשותכם

למרות שאתם שואפים לזכות בפתרון איכותי גם לספרים הנוכחיים וגם לספרים העתידיים, אסור לשכוח את המגבלות האובייקטיביות שאיתן אתם מתמודדים. החל מהתקציב שמיועד לעניין ועד לגודל החלל שעומד לרשותכם, חשוב לשים לב למידות של כל ספריית עץ. כך, שבהחלט שווה לכם למדוד מראש את החלל העומד לרשותם ולראות בדיוק אילו דגמים יתאימו לצרכים הארכיטקטוניים שלכם.

אל תשכחו את העיצוב הכללי של החדר

כדאי לזכור שלא כל ספרייה תתאים לקונספט העיצובי שקיים בחדר שלכם , לפלטת הצבעים או לקונספט הדקורטיבי שעליו עמלתם רבות. מסיבה זו, ספריות עץ קלאסיות לספרים נחשבות באופן מסורתי לבחירה הראשונה של מעצבים ובעלי בתים בכל רחבי העולם. הן לא מכבידות על האווירה הכללית, משתלבות באופן אינטואיטיבי (כמעט) בכל סגנון דקורטיבי ומספקות את הכבוד הראוי לספרים החשובים שלכם.

בדקו שמדובר בעץ איכותי ולא בתחליף זול

כמעט בלתי ניתן להפריז בחשיבותו האיכות של חומר הגלם שירכיב את הספרייה החדשה שלכם. חומר גלם איכותי כדוגמת עץ הרוזווד, נחשב לחומר גלם אשר ישמש אתכם שנים ולא יאלץ אתכם להוציא הון על אחזקתו השוטפת. מאידך, עצים פשוטים יותר או אפילו כאלו אשר מבוססים על קרטון בדחיסות גבוהה, ישמשו אתכם לזמן קצר ועשויים אף לא לעמוד במשקל של הספרים שתציבו עליהן. כך שבהחלט מומלץ לבדוק את איכות העץ מראש ולא להתפשר על תחליפים זולים יותר.

לסיכום, ספריות עץ נחשבות לחלק מהפולקלור הישראלי ולדרך האופטימלית לאחסן את הספרים שלכם במקום ייעודי. יתרה מכך, הספריות מהוות אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין ונחשבות לתוספת דקורטיבית עבור סלונים וחדרי שינה בכל קונספט.

לצפייה במגוון ספריות עץ קלאסיות בקרו באתר Rosewood.

2018-08-26 01:00:00
2018-08-26 01:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך