איך נבחר מאוורר תקרה ומה מתאים לנו?

כתבי מודיעין NEWS
2018-11-11 00:00:00
2018-11-11 00:00:00

כידוע ישנם לא מעט סוגים של מאווררים בשוק, חלק מאוד איכותיים, אחרים פחות מן הסתם. אנחנו צריכים להחליט מה יותר מתאים לצרכים שלנו וכמובן לתנאי השטח בו אנחנו מתכוונים להתקין אותו

לא מעט אנשים בוחרים להשתמש היום במאוורר תקרה ולא בהכרח במזגנים. זה נכון הן לגבי מבנים פרטיים, מבנים עסקיים וכן מבנים מסוגים אחרים. יש לכך סיבות שונות, בין אם זה רצון לחסוך בעלויות, רצון ליהנות מאוויר הרבה יותר נקי ונעים, ובמקרים מסוימים זה גם נובע מתוך הבנה שמאוורר תקרה הרבה יותר מתאים למבנה, בכל הקשור לעיצוב שלו.

השאלה היא, כיצד בוחרים מבין קטלוג של מאווררי תקרה את המאוורר אשר יכול להתאים לנו. איזה מאוורר יכול להתאים יותר, האם אנחנו צריכים לחפש מאוורר עם או בלי תאורה, עם שלושה או ארבעה כנפיים, מאוורר גדול או קטן. כידוע ישנם לא מעט סוגים של מאווררים בשוק, חלק מאוד איכותיים, אחרים פחות מן הסתם. אנחנו צריכים להחליט מה יותר מתאים לצרכים שלנו וכמובן לתנאי השטח בו אנחנו מתכוונים להתקין אותו.

לפני שנציג כמה נקודות לבחירה של מאווררי תקרה בצורה נכונה, חשוב להדגיש, מעבר לשאלות של נראות, חוויית שימוש וכדומה, עלינו להקפיד בראש ובראשונה שהמאוורר אותו נבחר, יהיה איכותי, חזק, ובטוח, כזה שיעמוד בכל התקנים המחמירים ביותר. כך נוכל לעשות שימוש במאוורר בצורה בטוחה.

כשאנחנו ניגשים לבחון מאווררי תקרה עלינו לקחת בחשבון שאנחנו רוכשים מכשיר אשר אמור לשרת אותנו זמן רב ולא תקופה קצרה, לכן יש חשיבות רבה לאיכות, למבנה, לשאר הפרמטרים על פיהם אנחנו בוחרים את המאוורר שלנו.

על פי מה אנחנו בוחרים את המאוורר שלנו

בראש ובראשונה אנחנו נבחר את המאוורר שלנו על פי גודל החדר או החלל בו אנחנו מתכוונים להתקין אותו. אין היגיון לקנות מאוורר קטן לחדר גדול ואין היגיון בהכרח, למרות שזה הרבה יותר סביר, לקנות מאוורר תקרה גדול לחדר קטן. זה צריך להיות מידתי, כך גם נוכל ליהנות משימוש אפקטיבי וכן מעיצוב נעים לעין.

מן הסתם, אנחנו נתייחס גם לשאלה כיצד המאוורר מעוצב, האם יש לו שלושה או ארבעה כנפיים, האם הוא עשוי עץ או מתכת, מה הם הצבעים שלו ועוד. כל פרט יכול לעזור לנו בתהליך ואנחנו יכולים וצריכים להתחשב בו על מנת לבחור מאוורר בצורה נכונה. כאן אנחנו צריכים לקחת בחשבון גם את העיצוב הכללי של החדר או החלל בו אנחנו מתכוונים להתקין את המאוורר שלנו.

נקודה נוספת שאנחנו נתייחס אליה היא עוצמת המאוורר. נקודה זו משמעותית במיוחד אם מדובר בחללים סגורים. אנחנו נבחן באיזה גודל ועוצמה המנוע, בשביל שלא יווצר מצב שאנחנו נתקין מאוורר בעוצמה נמוכה שלא יוכל לספק עבורנו את השירות הטוב ביותר.

מן הסתם, כל פרט על המאוורר אנחנו יכולים לקבל מן המפרט שלו וכן אנחנו יכולים לברר עם הצוות שאחראי על השיווק וההתקנה בחנות בה אנחנו מבקשים לרכוש אותו.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »