אילו דלתות פותח דרכון של מדינה נוספת ולמי כדאי שיהיה אותו?

תוכן פרסומי

מי שרוצה להתגורר בחו"ל כיום או בעתיד, מי שרוצה לשמור על כל הקלפים פתוחים, זהו אכן צעד חשוב להשגת המטרה

לאחרונה פורסם בתקשורת סיפורם של כמה ישראלים שהיגרו לפורטוגל. במקרה, מדובר היה בחקלאים שהחליטו לנצל את זכותם לקבלת דרכון פורטוגלי בכדי לרכוש שם שטח אדמה וכדי להתפרנס מחווה חקלאית. ללא ספק, מי שיכול לקבל דרכון של מדינה נוספת יגלה כי בכך נפתחות לפניו דלתות נוספות, בהחלט לא מתאים רק לחקלאים. מי שרוצה להתגורר בחו"ל כיום או בעתיד, מי שרוצה לשמור על כל הקלפים פתוחים, זהו אכן צעד חשוב להשגת המטרה. בטור זה נראה למי עוד כדאי שיהיה דרכון של מדינה נוספת ואילו דלתות הוא פותח.

עבודה בחו"ל, ללא סייגים

אם לא היו גבולות בין מדינות, יתכן מאוד שהעולם היה מקום טוב יותר. אבל המציאות איננה כזאת וככל הנראה גם לא תהיה כזאת. יש מדינות, יש גבולות והמשמעות היא שמרבית הממשלות מגבילות הגירה. גם כניסה למטרות עבודה איננה עניין פשוט. אבל יש כמובן דרך להתגבר עם החסמים. אם אתם מביעים עניין בפיתוח קריירה בין לאומית או שאתם רוצים לעבוד בחו"ל אפילו בעבודה זמנית, דרכון של מדינה נוספת יכול לאפשר זאת. אם גיליתם שלא כל כך פשוט לקבל דרכון בריטי או קנדי, תוכלו בהחלט להגיש בקשה לקבלת דרכון נגיש יותר, כמו לדוגמא דרכון פורטוגלי. דרכון כזה, שהרבה ישראלים עומדים בתנאים לקבלתו, מאפשר עבודה בחו"ל, ללא סייגים וללא סכנת גירוש. העבודה אפשרית ברבות ממדינות אירופה, גם מחוץ לפורטוגל עצמה.

שהות בחו"ל ללא מגבלת זמן בטיולים

אם אתם הרפתקנים ואוהבים לטייל, יש בעולם הרבה מה לראות והיכן לבקר. אך מסתבר כי דרכון ישראלי לא מאפשר להיכנס לכל מקום בעולם. ומלבד זאת, יש מדינות רבות שמאפשרות שהות של תיירים ומטיילים לזמן יחסית קצר ותחת הגבלות שונות. דרכון של מדינה זרה, דרכון פורטוגלי, יווני או ספרדי, יכול לאפשר לכם לטייל בהרבה מדינות בעולם ללא מגבלת זמן. בעזרת דרכון שכזה ניתן להגיע כמעט לכל מקום בגלובוס, לרבות מקומות ששם אין כמעט כניסה לישראלים (בעלי דרכון ישראלי).

אפשרות ללמוד, בהנחות מפליגות

כמובן שעבודה ולימודים אלה לא הסיבות היחידות לכך שאנשים רוצים דרכון של מדינה נוספת. למשל, אם אתם רוצים ללמוד בחו"ל או לאפשר בעתיד לילדיכם ללמוד מעבר לים, דרכון של מדינה אחרת בנוסף לדרכון ישראלי יקל על כך מאוד. בעלי דרכון של הרבה מדינות בעולם יכולים להירשם ללימודים גבוהים או לקורסים שונים כמעט ללא עלות. לימודים בהנחות מפליגות במוסדות לימודים בחו"ל יכולים להוות מפתח לקריירה בארץ או מעבר לים.

רכישת נכסים וקבלת הלוואות

גם אם הכיוון שלכם הינו רכישת נכסים בחו"ל, דרכון של מדינה נוספת יכול לסייע. במדינות מסוימות, אזרחות מקומית מקלה על רכישת נכסים למגורים או להשקעה. זאת ועוד, עבור אזרחים, יש כמובן אפשרות להשתקע בכל מקום במדינה ואף לקבל הלוואות. משכנתא בחו"ל יכולה להתאים למשקיעים פרטיים, לבעלי חברות, לאנשי עסקים וגם לאנשים שרוצים נכס מניב, מחוץ לישראל.

מסחר ועסקים מסביב לעולם

מלבד העובדה הכמעט מובנת מאליה, שדרכון של מדינה נוספת מאפשר מעבר קל מאין כמוהו לרילוקיישן, יש דבר מה נוסף. דרכון יכול לאפשר לבעלי עסקים להתפתח בצורה מאוד מהירה ולפנות לקהל יעד ולקוחות במספרים מסחררים. אגב, חלק מהדרכונים הזרים יכולים לאפשר לישראלים ליצור קשרים עסקיים ביתר קלות וכן להשתתף במכרזים שונים. אם רוצים להקים חנות, מפעל, מוסך או כל עסק אחר, דרכון יכול להקל על כך מאוד.

2035-04-28 01:44:00
2035-04-28 01:44:00

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך