אינטרנט סיבים אופטיים – במודיעין בוחרים באינטרנט מתקדם ומהיר

תוכן פרסומי
2036-11-23 04:08:00
2036-11-23 04:08:00

נכון לשנת 2020 שירותי הסטרימינג, תקופת הקורונה שהובילה לכמות ענק של עובדים מהבית וריבוי מכשירים המתחברים לאינטרנט – מחייבים פיתרון טוב יותר מאותה תשתית איטית ורגילה לה הורגלנו עד היום

(צילום: PIXABAY)

אם בעבר הלא רחוק רוב האנשים ששמעו על אינטרנט מהיר הסתקרנו אך נמנעו מבחירה בו, כיום בשנת 2020, כאשר רוב הפעולות אותן אנו מבצעים נעשות באמצעות הרשת – אינטרנט איכותי ומהיר הינו בגדר חובה. בכתבה זו נסביר מהו האינטרנט המהיר והמתקדם ביותר, אינטרנט סיבים אופטיים. התחילו לקרוא.

תשתית רגילה או סיבים אופטיים?

תשתית אינטרנט היא הפלטפורמה הבסיסית ממנה נע המידע מאתרי אינטרנט שונים למשתמשי קצה. אם עד לפני מספר שנים האפשרות היחידה שעמדה לרשות תושבי מודיעין וערים נוספות בישראל הייתה תשתית אינטרנט יבשתית באמצעותה הם יכלו ליהנות מאינטרנט עד למהירות של מאה מגה ביט, כיום יש אפשרות לתשתית מהירה ומתקדמת יותר, תשתית של סיבים אופטיים. כיוון שבניגוד לעבר, רוב המכשירים כיום מחוברים באופן זה או אחר לאינטרנט, חשוב להתחבר לאותה תשתית שתוכל לעמוד בעומסים הגדולים וכמובן לבחור בתשתית שתוכל להבטיח לכם אפשרות של מהירות גלישה גבוהה יותר מזו אליה הורגלתם.

מהם סיבים אופטיים?

כאן מדובר על סיבי זכוכית דקים, גמישים ושקופים המאפשרים העברה מהירה של מידע מהאינטרנט למכשירים שונים. השימוש בסיבים אלו נעשה על ידי המרה של אותות חשמליים לאותות אופטיים וכך יוצא שאותו מידע בו מעוניינים מועבר במהירות גדולה מאוד. בנוסף ליתרון זה חשוב לדעת שסיבים אופטיים מצליחים להגיע אל מרחקים ארוכים תוך שהם מצליחים לשמור על רוחב פס גבוה. בנוסף, כיוון שמדובר על סיבים גמישים (וזאת בהשוואה אל כבלים אשר עשויים מנחושת), הסיבים האופטיים חסינים בפני הפרעות אלקטרו מגנטיות. הם עמידים בסביבה לחה ורטובה, כלומר מזג האוויר לא יכול להשפיע על מעבר הנתונים בהם ובשורה התחתונה ניתן לומר שהם מצליחים להעביר את כל המידע הנדרש מנקודה אחת לשנייה תוך שמהירות העברתו של המידע נשארת יציבה לכל אורך זמן העברה.

גולשים אנלימיטד למרחקים ארוכים

משנת 2014, חברת אנלימיטד, החלוצה בתחום, החלה לפרוס תשתית של סיבים אופטיים במקומות שונים בישראל. בחברה הבינו שתשתית מהירה ואיכותית נדרשת לא רק לבעלי העסקים של מודיעין, אלא גם למשתמשים פרטיים שהפעילו במקביל מכשירים שונים שהתחברו לאינטרנט, דבר שהוביל לגלישה איטית, לא איכותית ולא מספקת.

מהירות הגלישה באמצעות סיבים אופטיים נכון להיום הינה כ- 1000 מגה להורדה והעלאה והחברה משתמשת בתשתיות של חברת החשמל. נכון לשנת 2020, שירותי הסטרימינג, תקופת הקורונה שהובילה לכמות ענק של עובדים מהבית וריבוי מכשירים המתחברים לאינטרנט – מחייבים פיתרון טוב יותר מאותה תשתית איטית ורגילה לה הורגלנו עד היום.

אז אם גם אתם מעוניינים באינטרנט מהיר ויציב שישרת אתכם לעבודה מהבית, לסטרימינג, להורדת כל פרקי הסדרה שלכם בדקה או פחות ולגיבוי כל הקבצים במחשב במהירות שיא, הפיתרון האידיאלי בשבילכם הוא אינטרנט סיבים אופטיים של אנלימיטד.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »