אלופות!

כתבי מודיעין NEWS
2037-05-26 01:05:00
2037-05-26 01:05:00

בתוך שלוש שנים השלימה קבוצת הנשים של עירוני מודיעין מסע מופלא, שהחל בליגה השלישית והסתיים השבוע בהעפלה היסטורית לליגת העל, הודות לתיקו במחזור האחרון

(צילום: סחלבים)

קבוצת הנשים של עירוני מודיעין עשתה השבוע היסטוריה אמיתית, לאחר שעמדה בלחץ והעפילה במחזור האחרון לליגת העל בכדורגל נשים. זו היא הפעם הראשונה בה תהיה למודיעין קבוצת ספורט עירונית בוגרת בליגה בכירה.

את הכרטיס המיוחל לליגה הראשונה השיגו בנות מודיעין במחזור האחרון, אליו הגיעו בידיעה שנקודה אחת תספיק להן. פתיחת המשחק מול עראבה, עליה הובילו המודיעיניות טרם פתיחת המשחק בשתי נקודות, לא בישרה טובות. עראבה פתחו את המשחק המכריע בשער מהיר, אולם בנות מודיעין הצליחו להשוות רגע לפני ההפסקה. לאחר העליה למחצית השניה השלימו המודיעיניות מהפך ועלו ל-1:2, וגם שער השוויון של עראבה לקראת הסיום לא קלקל את החגיגות.

ההישג של נשות מודיעין, בהובלתו של המאמן אריאל וינדר, השלים מסע שהתחיל לפני שלוש שנים בליגה השלישית, כאשר את העונה הנוכחית הן סיימו במאזן של 13 ניצחונות, 3 תיקו ושני הפסדים בלבד, ומאזן שערים מרשים של 13:73.

סגן ראש העירייה ויו״ר עירוני מודיעין, אלי סבח, בירך: ״כל הכבוד לבנות ולמאמן אריאל וינדר על ההישג המדהים שמביא גאווה גדולה למועדון הכדורגל עירוני מודיעין, לעיר ולכדורגל הישראלי בכלל. אנחנו גאים בכן״.

גם ראש עיריית מודיעין, חיים ביבס, הצטרף לחגיגות: ״בשורות מצוינות לעיר. כל הכבוד לבנות הקבוצה על ההישג החסר תקדים שלהן. תודה למאמן המעולה של הקבוצה אריאל וינדר, וליו"ר עירוני אלי סבח. אני גאה בקבוצה שבתום עונה לא פשוטה, עם התמודדות של הקורונה והלחימה בשבוע שעבר, זכו להעפיל לליגת העל, דבר שרק מאדיר את ההישג ההיסטורי של הבנות״.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »