אם אין אני לי

יהודה גולן

תושבי מכבים הסובלים ממטרד רעש שמייצרים בליינים המגיעים בסופי השבוע לבר החדש במרכז רננים, נואשו מלחכות לטיפול שהבטיחו העירייה ובעלי המרכז וחסמו בעצמם את הכניסה לחניון בשני סופי השבוע האחרונים • עיריית מודיעין: השבוע כבר הוצב במקום מחסום שאמור לפתור את הבעיה

(צילום: פרטי)

לאחר שלושה שבועות של תלונות על מטרד רעש בלתי סביר שמייצרים באי בר חדש במרכז רננים במכבים בסופי השבוע, לקחו בסוף השבוע האחרון תושבי הרחוב הסמוך את החוק לידיהם וחסמו את החניון הקרוב לבתיהם בעזרת רכב פרטי של אחד מהם.

כזכור, בתחילת ינואר פרסמנו כאן במודיעין NEWS כי תושבי הרחובות הסמוכים למרכז המסחרי ביישוב מתלוננים על רעש לא סביר בשעות הקטנות של הלילה כתוצאה מפעילות הבר החדש BAMBOO, שנפתח לאחרונה. אחד מהם סיפר אז: "אנחנו מתעוררים בשעות הלילה הקטנות משיכורים שמסתובבים ליד הבתים, צועקים ומפריעים לנו. אני לא מבין מדוע נתנו לפאב רישיון לפעול עד שעות כאלה".

בתגובה לפניית מודיעין NEWS מסרה העירייה כי לא תאפשר חניית בליינים בחלקו הדרומי של חניון מרכז רננים, ואלו יוכלו להשתמש בחניון הצפוני המרוחק יותר מבתי התושבים. על פי העירייה הם הנחו את בעלי המרכז להתקין מחסום בכניסה לחניון הדרומי.

שלושה שבועות חלפו מאז ומתברר כי הבטחות העירייה קויימו רק ביום שלישי השבוע, כאשר קודם לכן לקחו התושבים את העניינים לידיהם וחסמו בעצמם בעזרת רכב פרטי את הכניסה לחניון הדרומי בשבועיים האחרונים. התושבים סיפרו כי התושב שחסם את הכניסה לחניון עם רכבו ספג בשבועיים האחרונים שני דו"חות חניה, בסך 500 שקל כל אחד. "נגרם לו נזק של אלף שקלים כתוצאה מכך שביצענו את מה שהוטל על העירייה לבצע", אמר אחד מהשכנים.

זוסיה פרקל, תושב הרחוב, כתב למנכ"ל העירייה יורם כרמון, כך: "זה כבר השבוע השלישי שחסימת החניה כמובטח לא מתבצעת ואנחנו דאגנו לחסום בעצמנו את החניה. אנו רואים זאת בחומרה וכהפרה בוטה בכך שאנו נאלצים לבצע משהו שהוא באחריות העירייה. מעבר לכך, גם ניידות משטרה לא הסתובבו כמובטח באזור. אני בטוח שאם העירייה תבטל את היתר הלילה של הפאב לפעול, לא יהיה צורך באופרציה".

עוד מסתבר השבוע כי גם הנהלת וועד הרובע דנה בעניין, ודרשה מהעירייה להגיע לפתרון מיידי. מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הרובע, שלמה פסי, אמר: "אני חושב שאי אפשר להפקיר את התושבים. יש רצון להחיות כלכלית את המקום, אבל צריך למצוא את האיזונים. אם השאלה היא או התושבים או הפאב, אז ברור שהתושבים בעדיפות ואני אעזור להם".

מדוברות עיריית מודיעין נמסר: "ביום שלישי, התקינה הנהלת מרכז רננים את המחסום לחניון המרכז, הנמצא מול בתי התושבים, בהתאם להנחיות הבטיחות שהציבה המשטרה, כך שחסימת החניון לא תפגע בהנחיות הבטיחות והפינוי של המתחם, בשעת חירום. חשוב להדגיש כי במהלך שעות פעילות הפאב מתבצעת באזור אכיפה מוגברת, לשמירה על הסדר והשקט באזור".

2036-01-30 02:02:00
2036-01-30 02:02:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך