אפקט הוואו

גיא פישקין

המפרטים העשירים ביותר, לוקיישן מנצח וסטנדרט בנייה מוקפד – הצצה לפרויקטים היוקרתיים ביותר המשווקים בשכונות החדשות בעיר

(צילום: יח"צ)

בשנים האחרונות הולכות ונבנות השכונות החדשות, והאחרונות לשלב א' של תכנית המתאר העירונית. הציפורים כבר מאוכלסת במלואה, נופים עדיין בשלבי בנייה ואכלוס חלקי, ובשכונת מורשת שעתידה להיות הגדולה בעיר הבנייה בעיצומה.

בניגוד לשכונות הוותיקות במודיעין, בשכונות אלו אחוז נכבד מהבנייה הופנה לטובת תכנית מחיר למשתכן הממשלתית. אחת ההשפעות של מהלך זה מתבררת כיום, כאשר החברות הבונות בנופים ובמורשת מציגות בגזרת יחידות הדיור המופנות למכירה בשוק החופשי דירות גדולות, ולא מעט דירות יוקרתיות במיוחד.

סקרנו השבוע מספר פרויקטים הנמצאים בשלבי בנייה ושיווק, כאשר החברות הקבלניות מספרות על מפרטים עשירים ויוקרתיים, וגם על רמות המחירים.

פרויקט 'נופי שפיר'

שם החברה: שפיר הנדסה וייזום תעשיות.

תיאור הפרויקט: פרויקט "נופי שפיר" במודיעין כולל 228 יחידות דיור ב-5 מגדלים בני 14 קומות בשכונת נופים. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים, כשצפי אכלוס הבניינים הראשונים בו הוא בחודשים הקרובים. ​בחברת ''שפיר הנדסה וייזום תעשיות'' מציינים כי 214 יחידות דיור כבר נמכרו, כאשר נותרו פנטהאוזים ודירות גן אחרונות למכירה. זהו הפרויקט השלישי של החברה במודיעין, לאחר שבנתה פרויקטים נוספים בשכונת אבני חן ומוריה בעיר.

ערך מוסף: בין הפינוקים עבור רוכשי הדירות בפרויקט ניתן למנות גימור בסטנדרטים גבוהים: דלת כניסה מעוצבת, דלתות פנים לבנות, מטבח איכותי במבחר גוונים לבחירה, אסלות תלויות, ריצוף 80*80, מעקה זכוכית ועוד. בנוסף, מדובר בפרויקט הגבוה ביותר בעיר (14 קומות), המעניק תצפית פנורמית מרשימה על שכונת נופים המתפתחת.

כמה זה עולה:

דירות דופלקס (194 מ''ר +  42 מ''ר מרפסת) – החל מ-3.69 מיליון שקל.
דירות פנטהאוז (140 מ''ר + 63 מ''ר מרפסת) – החל מ-3.8 מיליון שקל.
דירות גן (113 מ''ר + 64 מ''ר גינה ) – החל מ-2.69 מיליון שקל.

טלי כהן, סמנכ''ל שיווק ''שפיר הנדסה וייזום תעשיות'': ''הפרויקט נמצא במיקום הטוב ביותר בשכונת נופים, בנקודה הגבוהה ביותר המבטיחה נוף פתוח ועוצר נשימה. ביום שישי הקרוב (27/11) נקיים אירוע מכירות בדופלקס לדוגמא החל מהשעה 09:00. האירוע יאפשר כניסה אל דירת פנטהאוז לדוגמא הצופה לנוף פתוח ועוצר נשימה במיקום הגבוה ביותר בשכונה, ומאפשרת להעביר לרוכשים חווייה מלאה של דירה חדשה ואקסקלוסיבית".

צרפתי בוטיק במודיעין

שם החברה: ''רמי צרפתי חברה לבנייה''.

תיאור הפרוייקט: פרויקט אקסקלוסיבי בשכונת מורשת הכולל 34 יחידות דיור במסגרת תכנית מחיר למשתכן, לצד 15 דירות המיועדות לשוק חופשי (מתוכן 4 כבר נמכרו). במסגרת הפרוייקט משווקות דירות גן עם בריכה רחבת היקף, וכן פנטהאוזים בהיקף של 6-3 חדרים ובגודל של החל מ-150 מ''ר. צפי לאכלוס ראשוני: דצמבר 2022.

ערך מוסף: עיצוב מפואר עם מפרט טכני עשיר, בניין בוטיק אקסקלוסיבי עם 8-10 דיירים, עיצוב מוקפד ואיכותי, חניון תת קרקעי ומחסנים גדולים לכל דירה.

כמה זה עולה:  

דירות גן (4 חדרים, 107 מ''ר + 160 מ''ר גינה) עם בריכת שחייה(5X3 מטר) – 3.3 מיליון שקל.
דירות מיני-פנטהאוז (4 חדרים, 120 מ''ר + 40 מ''ר מרפסת) – החל מ-2.7 מיליון שקל.
דירות פנטהאוז (5 חדרים, 152 מ''ר + 160 מ''ר מרפסת) – החל מ-3.95 מיליון שקל.
ברוך מזרחי, סמנכ''ל שיווק, רמי צרפתי חברה לבנייה: ''הפרויקט במודיעין מגלם בתוכו איכות ללא פשרות ויוקרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מציעים למכירה בנייני יוקרה ברמת גימור גבוהה מאוד, לוקיישן עם נוף פתוח הפונה לגבעות יפהפיות וחוויית דיור יוצאת דופן. לשמחתי יש התעניינות גבוהה מצד רוכשים פוטנציאליים במודיעין והסביבה''.

פסגת מודיעין

שם החברה: פרץ לוזון בע''מ.

תיאור הפרוייקט: פרויקט בשדרת החשמונאים במודיעין הכולל 69 יח''ד ומשתרע על פני 3 בניינים. 70% מהיחידות מיועדות לדיור במסגרת תכנית מחיר מטרה ו-30% משווקות בשוק החופשי. במסגרת הפרויקט משווקות דירות פרימיום – דירות גן ופנטהאוזים בהיקף של 160-130 מ''ר. זהו פרויקט ראשון של החברה במודיעין, כאשר למכירה נותרו 2 דירות אחרונות. הפרויקט נמצא בבנייה וצפוי להסתיים בקיץ 2021.

ערך מוסף: בחברה מספרים על מפרט עשיר המוצע לרוכשים, הכולל בין היתר ויטרינות גדולות, מעקה זכוכית, ריצוף בהיקף של מטר על מטר, תריסים חשמליים בכל הבית, רשתות, לובי מפואר, גינות גדולות ועוד.

כמה זה עולה:

דירות גן (130 מ''ר +  גינה בגודל 400-200 מ''ר) נמכרו בטווח מחירים של 2.8 – 3.05 מיליון שקל.

דירות פנטהאוז (5-6 חדרים, 140-160 מ"ר) נמכרות במחירים הנעים בין 3.35-3.75 מיליון שקל.

שוקי מנשה וכרמית פינקר, משווקי הפרויקט: ''מדובר בפרויקט ייחודי הממוקם במיקום הגבוה ביותר בשדרה ומספק נוף פתוח וירוק. בנוסף, זהו הפרויקט היחיד בשדרה שנבנה בבנייה קונבנציונלית, בשונה משאר הפרויקטים שבנו בשיטת "בארנוביץ". הפרויקט כולל מעט יחידות דיור ביחס לשאר הפרויקטים בשדרה. נותרו שתי דירות אחרונות למכירה''.

שינויים בהרגלי הצריכה

זאב שומכר ממשרד שומכר נדל"ן, הסביר השבוע למודיעין NEWS כיצד השתנו פני הצריכה בשוק הנדל"ן בעיר.

"בשנים הראשונות של מודיעין, בשנות ה-90 של המאה הקודמת, התושבים הראשונים הגיעו אל העיר בראש ובראשונה מכיוון שהייתה זולה והנדל"ן בעיר היה בר השגה גם עבור זוגות צעירים.

העיר התפתחה, הגיעה אליה אוכלוסייה חזקה כלכלית והיום עוברים לגור במודיעין כיוון שהיא טובה ואיכותית. כפועל יוצא מההצלחה של העיר, מחירי הנדל"ן טיפסו מעלה".

"עם השנים, בד בבד עם העלייה המתמדת במחירי הנדל"ן, היינו עדים לשינוי בטעם של תושבי העיר. אם פעם חפשו נכסים בסיסיים, הרי שהיום מחפשים נכסים מיוחדים עם תוספות יוצאות דופן.

"למשל, היום יש יותר ביקוש לדירות פנטהאוז מבעבר, ובתקופה האחרונה הרבה יזמים התחילו לבנות דירות עם בריכות שחייה בגינה או בגג. בעבר היו פרויקטים בודדים שהציעו בריכת שחייה משותפת לכל תושבי הבניין או המתחם, והיום ישנם מספר פרויקטים ובהם בריכות שחייה פרטיות".

"השאלה אם להוסיף בריכה לסטנדרט הפכה להיות שיקול של יזמים רבים. באופן כללי, יש זילות מסוימת במילה "יוקרתי" ונעשה שימוש תכוף במונח, גם כשהפרויקט לא בהכרח יוקרתי והסטנדרט לא בהכרח גבוה מהממוצע. בכל הפרויקטים שנבנים היום במודיעין המפרט גבוה יותר מאשר בעבר. מה שפעם היה יוקרתי, היום הפך להיות סטנדרט. אם פעם ריצוף בממדים גדולים ניתן היה למצוא רק בפרויקטים יוקרתיים, היום זה הפך לסטנדרט שחוזר בהרבה מאד פרויקטים".

שומכר מציע שלוש דוגמאות לנכסי יוקרה שנמצאים היום בשוק במודיעין:

פנטהאוז בשכונת הציפורים עם מעלית פרטית לתוך הבית, מושקע מאד, עם מרפסת גדולה ופרטים מיוחדים, נמכר ב-3.7 מיליון שקל.

פנטהאוז בשכונת מוריה מושקע ובעיצוב אדריכלי בגודל של 200 מ"ר ומרפסות של 300 מ"ר, חלל ענק עם תקרה גבוהה, 5 חדרים, בריכת שחייה, ג'קוזי ומטבח חוץ, נמכר ב-5.8 מיליון שקל.

דירת גן בשכונת הציפורים עם גינה בגודל של מעל ל-300 מ"ר, בריכה בנויה, מטבח יוקרתי ונוף, עומדת למכירה במחיר של 4.5 מיליון שקל.

 

 

 

2036-11-30 01:28:00
2036-11-30 01:28:00

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך