אריזת מוצרים – כך תעשו את זה בצורה מקצועית

תוכן פרסומי
2037-02-24 04:35:00
2037-02-24 04:35:00

לאריזה תפקיד חשוב מאוד גם בפן השיווקי, מאחר ומרבית הלקוחות רוכשים ראשית כל את מה שבולט ונעים להם בעין

(צילום: Freepik)

דגשים חשובים בתהליך אריזת מוצרים מקצועי

כל מי שעוסק בייצור חייב לקחת ברצינות את כל נושא האריזה של המוצרים. בסופו של דבר המארז הוא מה שנראה כלפי חוץ והוא נועד לא רק לשמור על הטריות ולהוות שכבת הגנה למוצר, אלא גם להוות אלמנט שיווקי לכל דבר ועניין. בעלי מפעל עם קוו יצור תעשייתי? מייד תבינו כיצד אריזת מוצרים באמצעות מכונה מקצועית, תשדרג אתכם מכל הבחינות.

ביצוע אריזה באמצעות מכונה – יותר מהיר, יותר יעיל

עדיין אורזים בצורה ידנית? זהו הזמן שלכם להתקדם ולרכוש מכונות אריזה שיבצעו את הפעולה הסופית בקו הייצור בצורה מהירה, מדוייקת וללא מגע יד אדם. בהתאם לסוג המוצר שאתם מייצרים, תוכלו לבחור את המכונות המתאימות ביותר לפי קריטריונים של עמידות (למשל, עמידות למים, במידה ומדובר באריזה עבור מוצרים לחים או קפואים), צורת האריזה (אופקית או ורטיקלית), מהירות עבודה ועוד. כיום ניתן למצוא גם מכונות משולבות שכוללות מלבד אריזה גם אפשרות לשקילת המוצרים לפני אריזתם, הפרדה של מוצרים שנחשבים כפגומים, אפשרות לשילוב של גלאי מתכות ועוד. כל אלה אמורים להביא בסופו של דבר לחיסכון עצום בכוח אדם וזמן עבודה ואף למנוע טעויות ייצור שיכולות לעלות לכם ביוקר.

החשיבות של אריזה איכותית בכל הקשור למכירה עצמה

אז נכון, חשוב מאוד לארוז את המוצרים בצורה טובה, חזקה והרמטית על מנת לחסוך בזמן עבודה ובכסף, אך מה לגבי נקודת המכירה עצמה? יש לקחת בחשבון כי לאריזה תפקיד חשוב מאוד גם בפן השיווקי, מאחר ומרבית הלקוחות רוכשים ראשית כל את מה שבולט ונעים להם בעין. לכן, מומלץ מאוד לבחור במכונה אשר מסוגלת לארוז את המוצרים באריזות בעלי ייחודיות מסויימת. למשל, ישנן מכונות שמסוגלות להדביק בזמן האריזה מדבקות שגורמות לה להיראות יותר בולטת. המדבקות הללו יכולות לכלול את לוגו החברה או מידע מועיל לגבי המוצר, למשל רשימת רכיבים, מידע לגבי מבצעים ועוד.

מכונת אריזת מוצרים – הסוגים שכדאי להכיר

בבואכם לבחור מכונת אריזת מוצרים תגלו כי המגוון רחב ביותר, כך שחשוב לבצע את הרכישה בצורה מושכלת שאכן תתאים לצרכים שלכם. מבחינת סוגי המכונות, תוכלו לבחור מבין מכונות ורטיקליות אשר מתאימות לאריזה נוחה של כמעט כל מוצר שקיים בשוק, בין אם מדובר במוצרי מזון קפואים ובין אם ביבשים דוגמת פסטות, פיצוחים ועוד. עוד מכונות יעילות הן מכונת העיטוף, אשר מסוגלות לעטוף מספר רב של מוצרים יחדיו כאשר הם נשלחים בכמות גדולה על גבי משטחים. עוד ראויות לציון מכונות השרינק שאורזות את המוצרים בתוך שקית אטומה, מכונות הוואקום שפועלות בשיטה דומה אך גם שואבות את האוויר כך שהניילון נצמד למוצר, ומכונות אריזת הקרטונים שיודעות להכניס את המוצר לקרטון אישי ולסגור אותו הרמטית באמצעות ניירות דבק חזקים.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »