במצוקה כלכלית? פעמונים יסייעו

כתבי מודיעין NEWS

סניף הארגון במודיעין מציע למשפחות שנפגעו מהמשבר ליווי ללא עלות • מנהלת אזור מודיעין: "אל תסתנוורו מדחיית תשלומי המשכנתא וההלוואות"

(צילום: פעמונים)

משבר הקורונה מלווה אותנו כבר קרוב לשנה, כאשר לא מעט משפחות במודיעין נקלעו במהלך התקופה הזו למצוקה כלכלית.

מי שמציעים לאותן משפחות סיוע וליווי בידי עשרות מתנדבים ומומחים, ללא עלות, הם אנשי ארגון פעמונים המפעילים סניף במודיעין. ישראלה ולדמן דגן, מנהלת אזור מודיעין בפעמונים, מסבירה: "אסור להסתנוור מדחיית ההלוואות וממחזור המשכנתאות, אלא חייבים להיערך מיידית לשלב הבא של החזרה לשגרה".

בפעמונים מספרים כי במהלך השנה החולפת הם נתקלים במשפחות רבות שפונות אליהם בבקשה לסיוע והדרכה, כאשר חלק גדול מהן מגיעות ממעמד הביניים וכעת נתקלות לראשונה במצוקה כלכלית. בשנה החולפת נעזרו בארגון פעמונים 2,317 משפחות שהתחילו ליווי פרטני, כאשר מתוך 963 המשפחות שסיימו ליווי פרטני בשנה זו, 76% שיפרו את מצבן. על פי נתוני פעמונים אותן משפחות שיפרו את מאזן ההוצאות-הכנסות החודשי שלהן בסכום ממוצע של 2,901 שקל.

בימים אלו מתבצע הליווי של מומחי פעמונים באמצעות אפליקציית הזום, בנוסף לקשר קבוע עם מלווה שמוצמד לכל משפחה. בין סל השירותים המוצעים למשפחות ניתן למצוא אפשרות לליווי ארוך טווח, ייעוץ ממוקד וקצר יותר (2-3 מפגשים) ואף ייעוץ מכוון למשפחות עם עסק, והכל כאמור ללא עלות. לפנייה לצורך ליווי יש למלא טופס באתר הארגון.

דוד קוכמייסטר, מנכ''ל פעמונים, מסכם: "אנחנו פועלים בעזרת אלפי מומחים ברחבי הארץ במשך השנה כולה, וביתר שאת בתקופה זו של משבר הקורונה, כדי להעניק ליווי מקצועי, לסייע למשפחות להיחלץ מהמשבר ולקדם מציאות של התנהלות כלכלית אחראית בחברה הישראלית".

2037-02-25 03:11:00
2037-02-25 03:11:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך