דונה במע"ר: איכלוס בנייני המשרדים בתחילת 2020

יהודה גולן
2035-04-18 02:12:00
2035-04-18 02:12:00

החברה הודיעה על סיום בניית השלד בשני הבניינים שיכללו גם שטחי מסחר בשתי הקומות הראשונות

חברת דונה דיווחת על סיום בניית השלד של שני בנייני המשרדים שהיא בונה בימים אלה במע"ר. הבניינים נמצאים בשדרה המרכזית והאם אמורים להתחיל להתאכלס בתחילת 2020. השדרה הראשית צפויה להיפתח לציבור לקראת סוף שנת 2019 והיא תכלול שטחי מסחר לכל אורכה עם תמהיל חנויות של בתי קפה, מסעדות, רשתות אופנה, מכון כושר ועוד.

שני הבניינים בני שש קומות. הראשון יכלול 4,350 מ"ר מסחר בשתי קומות, 6,450 מ"ר משרדים ועוד 3.5 קומות חניון לכ-280 חניות. שווי ההשקעה בבניין זה נאמד ב-125 מיליון שקל. הבניין השני יכלול כ-1,500 מ"ר מסחר בשתי  קומות, 6,400 מ"ר משרדים ועוד שלוש קומות חניון לכ-180 חניות. שווי ההשקעה בבניין זה נאמד ב-95 מיליון שקל.

נתן מרבל, סמנכ"ל הנכסים והשיווק של דונה: "המיקום במרכז העיר מודיעין לאורך השדרה הוא מיקום אסטרטגי לחברות הייטק שנמאס להן מהפקקים לתל אביב. אין עוד מקום במרכז הארץ שרכבת ישראל מגיע ממש למרכז העיר ובמרחק הליכה של חצי דקה מהשדרה החדשה. החברות שישכרו שטחי משרדים בשדרה יקבלו מענה של מסעדות וחנויות, שירותים בנקאיים, רכבת, שירותים עירוניים קרובים, תחבורה ציבורית וכו' – זהו פיתרון מושלם לכל מי שמחפש לברוח מהפקקים. כבר היום קיים ביקוש רב של בנקים, מכוני כושר, מסעדות, בתי קפה, משרדים שיתופיים, וחברות הייטק".

בהודעת החברה צויין עוד: "תוכנית השדרה המרכזית ורחבת המע"ר יצרו רצף אורבני עירוני עבור הולכי רגל, כולל מעברים תת קרקעיים, מדרכות, שבילי אופניים ופיתוח סביבי המחברים בין כל האלמנטים של מרכז העיר: כיכר התחבורה, תחנת האוטובוסים המרכזית, גשר נופי וכניסה לפארק ענבה, תחנת הרכבת 'מודיעין מרכז', קניון עזריאלי, רחבת המע"ר, השדרה המרכזית, מבני ציבור ובניין העירייה העתידי".

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »