דיווח: שי-וזאן תוצב במקום ה-8 ברשימה של גנץ

ערן קמינסקי

תאגיד השידור הציבורי פרסם כי חברת מועצת עיריית מודיעין לשעבר, שהחלה את דרכה בבית היהודי, תזכה למקום ריאלי ברשימה

(צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של שי-וזאן)

בשבוע שעבר השיק בני גנץ את קמפיין הבחירות שלו ושל מפלגתו "חוסן לישראל", בו ישתתפו גם שתי דמויות מוכרות ממודיעין – חברת המועצה לשעבר הילה שי-וזאן שככל הנראה תהיה חלק מהרשימה לכנסת, ואור גרינפלד שחבר אל מויש לוי בבחירות האחרונות לרשויות המקוימות וינהל כעת את מטה הצעירים של גנץ.

על פי ידיעה שפורסמה במהלך סוף השבוע בתאגיד השידור הציבורי צפויה שי-וזאן לקבל את המקום השמיני ברשימה של גנץ, שתוצג סופית ככל הנראה השבוע במקביל לפריימריז בליכוד. כל זאת מוטל עדיין בספק, היות ולא ברור כרגע האם גנץ יחבור אל יאיר לפיד ומפלגת "יש עתיד". 

בדוברות המפלגה החדשה,סירבו השבוע לבקשתנו לראיין את השניים, כך שכל התוהה כיצד הגיעה שי-וזאן, שהחלה את דרכה הפוליטית בצמידות לנפתלי בנט והבית היהודי אל חבירה למי שמסתמן כ"תקווה" הגדולה של מתנגדי נתניהו והימין, ייאלץ להמתין עוד מספר שבועות כנראה עד שקמפיין הבחירות של גנץ יתפוס תאוצה וכל המועמדים יישלחו אל כלי תקשורת.

שי-וזאן בת ה-38 ואם לארבעה, משמשת כראש מנהל דוברות והסברה במרכז השלטון המקומי. היא בעלת תואר שני ותזה בתקשורת ומדעי המדינה והשתתפה בתוכנית בינלאומית מטעם הממשל האמריקאי. את דרכה המקצועית החלה בתקשורת כאשר שימשה כתחקירנית, מפיקה, כתבת ומגישה במספר כלי תקשורת, עבדה עם יו"ר מפלגת "הבית היהודי" נפתלי בנט ונכנסה לפוליטיקה המקומית במודיעין בשנת 2013, כאשר קיבלה על עצמה את הוועדה לקידום מעמד האישה ואת תיק קשרי החוץ בעירייה.

את שלב הנאומים בערב החגיגי בו הושק הקמפיין של גנץ, הייתה זו שי-וזאן שפתחה ונשאה דברים: "אני הילה, מצד אחד דתייה ומצד שני חיה ועובדת בעולם חילוני. בת ימית שגרה במודיעין, טריפוליטאית שמבשלת גם אוכל אשכנזי. בקיצור, אני ישראלית כמו כל אחד ואחת מכם..אם להודות על האמת, בשנים האחרונות משהו פה השתנה. יותר מדי דברים לא נראים כפי שהיו צריכים להיראות. יוקר המחייה למשל. בכל ביקור באירופה או בארצות הברית אני רואה את הפער שכולנו מרגישים בכיס. במחירים בסופר, בחנויות הבגדים וברשתות המזון, אנחנו משלמים הרבה יותר ממה שצריך. בואו נודה על האמת, אנחנו יוצאים פראיירים".

עוד הוסיפה וזאן: "אנחנו מאמינים שאפשר לעשות כאן מקום טוב יותר, אבל כדי שזה יקרה מוכרחים לשנות כמה דברים. השיח הרע והאלים שמתנהל כאן חייב להשתנות, החלוקה של אנחנו והם חייבת להשתנות. לא ייתכן שההנהגה כאן תפעל מכוח הפילוג והקיטוב על ידי הפרד ומשול. אסור לנו לקבל את הניסיונות להפוך חלקים שלמים בעם ללא לגיטימיים. את זה אנחנו מוכרחים לשנות".

"עם ישראל צמא למנהיגות אחרת. להובלה של כולנו לעבר הטוב והמשותף ולא המפריד והמשסה. לאדם שהקדיש ומקדיש את כל חיוו לטובת עם ישראל, כמו בני גנץ שצמח מלמטה. מהשוחות. באנו לעבוד עבודה קשה ובאנו לנצח. המהפיכה תתחיל מלמטה ואנחנו מבטיחים – זוהי רק ההתחלה. בבוקר שאחרי נקום לבסס את מפלגת "חוסן לישראל" בכל עיר ובכל יישוב. אנחנו עושים היום היסטוריה, וככה היא נראית. צנועה ומופנמת, מלאת אמונה, וזה בסדר  – גם קצת מבולגנת. כך עושים היסטוריה. המכנה המשותף שלנו הוא התקווה שאפשר וצריך אחרת. אנחנו לפני האני, המדינה לפני הפרט".

2035-02-03 03:15:00
2035-02-03 03:15:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך