"הבריכה מלאה בצואה וזה מסוכן"

ערן קמינסקי

בהנהלת הבריכה העירונית לא הצליחו להתגבר על בעיית היונים שנכנסות דרך הגג הנפתח ושומטות לשלשת אל תוך המים • העיריה: "הנהלת הבריכה העירונית פועלת במלוא המרץ למיגור תופעת היונים, בכל הכלים העומדים לרשותה, לרבות עבודה עם מומחים"

(צילום: ארכיון)

מתרחצים בבריכה העירונית טוענים כי במקרים רבים בחודשים האחרונים הם מוצאים בבריכה ומחוץ לה לשלשת יונים. או נכנסות למתחם ככל הנראה כאשר הגג נפתח. לדבריהם התופעה נמשכת מזה מספר חודשים ולמרות פניות להנהלת הבריכה טרם נמצא פיתרון לבעייה.

א', אחת המתרחצות, סיפרה השבוע: "העניין הזה הוא סכנה בריאותית וזה נמשך כבר לפחות חודשיים. לפני שלושה שבועות שלחתי מכתבים בעניין לביבס ולמחלקה לבריאות הסביבה ברמלה. משניהם לא קיבלתי עדיין תשובה".

כמה פעמים נתקלת בתופעה?

"אני רואה את זה בחודשים האחרונים בכל פעם שאני מגיעה לשחות. יש ממש צואה של יונים בתוך המים וגם מחוץ לבריכה עצמה. הבעיה היא שלא רק שהם לא מוצאים פתרון איך להרחיק את היונים, הם גם כנראה לא מנקים את המים כמו שצריך. זה לא איזה משהו שולי, הבריכה מלאה בצואה וזה מסוכן".

פנית להנהלת הבריכה?

"וודאי שפניתי, כמה פעמים. אני לא זוכרת את שמו, אבל מנהל הבריכה נראה איש באמת נחמד רק שהוא לא פותר את הבעייה. בימים החמים הם פותחים את גג הבריכה ואז נכנסות כנראה היונים וזאת סכנה בריאותית לשחות במים שיש בהם צואה. גם הבנתי ממנו שהם אמורים לנקות את המים כל יום, אז איך יכול להיות שבכל פעם שאני באה לשחות יש צואה במים? באתי פעם אחת לשחות בשעה תשע בבוקר, וכשראיתי ששוב מלוכלך התקשרתי למנהל הבריכה. הוא אמר שהוא לא מאמין ששוב מלוכלך, מפני שרק שעה קודם לכן היו אמורים לנקות את המים. מה שהם עשו זה שפשוט הוציאו את כולם מהמים וניקו במשך כמה דקות. אני לא מבינה למה בדיוק הם לא מצליחים לפתור את זה, וזה שקיבלתי מהם החזר כספי על חלק מהפעמים זה לא פיתרון".

מהעיריה נמסר בתגובה: "הנהלת הבריכה העירונית פועלת במלוא המרץ למיגור תופעת היונים, בכל הכלים העומדים לרשותה, לרבות עבודה עם מומחים בתחום ומטפלים בה על בסיס יומי. לצד פעילות זו מנהלי ועובדי הבריכה מבצעים בדיקות מים על בסיס קבוע ומוודאים כי לא נשקפת כל סכנה בריאותית למתרחצים במקום. הדבר מלווה בבדיקות קבועות של איכות המים באמצעים דיגיטליים וידניים. בפעמים הבודדות בהם היה ספק לגבי ירידה באיכות המים, הוצאו המתרחצים מהבריכה לצורך ביצוע כל הפעולות הנדרשות בכדי לוודא כי איכות המים הינה מיטבית".

2018-04-08 01:00:00
2018-04-08 01:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך