הגיעה ל'טרם' עם שבר בגולגולת, הרופא נתן לה אקמול

ערן קמינסקי

צעירה בת 22 שספגה חבטה בראשה הגיעה למרפאה בעיר, שם הורו לה ללכת לישון • למחרת היא אושפזה בטיפול נמרץ עם שני שברים ודימום מוחי • תגובת 'טרם': "הטיפול היה ללא כל דופי"

צעירה בת 22 שהגיעה בשבוע שעבר למרפאת 'טרם' בעיר לאחר שספגה חבטה בראשה ונשלחה לביתה בידי הרופא, אושפזה בבית החולים איכילוב שם אובחנו שני שברים בגולגולתה ודימום מוחי.

האתר YNET פרסם אתמול (שלישי) את סיפורה של הצעירה מחולון שהתארחה אצל חברתה ממודיעין, נפלה וספגה חבטה עזה בראשה. הצעירה סיפרה כי בשל עוצמת החבטה היא התקשתה לזהות את חברתה, שהבהילה אותה במהירות למרפאת 'טרם' בעיר.

לדבריה של הצעירה הרופא במקום בדק אותה באופן שטחי, רשם לה כדורים נגד כאבי ראש ושחרר אותה לביתה. למחרת הביקור במרפאה, כאשר כאבי הראש החריפו, הגיעה הצעירה אל חדר המיון בבית החולים וולפסון בחולון, שם אובחן כי היא סובלת כאמור משברים בגולגולת ודימום מוחי. מאז היא מאושפזת להשגחה במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים איכילוב בתל אביב.

"הרופא אמר לחברות שהיו איתי במרפאה שאני בחורה היסטרית ודרמטית ושמחר בבוקר אני אקום כמו חדשה", סיפרה הצעירה ל-YNET והוסיפה: "הוא רק רצה לשחרר אותי הביתה ולא העניק לי שום טיפול".

מרשת מרפאות "טרם" נמסר בתגובה: "הטיפול שניתן לגב' סיני היה ללא כל דופי ועל פי הסטנדרטים הרפואיים הבינלאומיים המקובלים במקרים אלו כמו גם חוזר משרד הבריאות לחבלות ראש, ועל פיהם פעלנו. כידוע, תופעות רפואיות הינן מתפתחות ואין אפשרות למנוע כליל החמרה, ואין הדבר מעיד על כשל רפואי. עוד יצוין כי הרופא המליץ בכל מקרה של החמרה לפנות להמשך בירור. אנו נמשיך לפעול במקצועיות ולהעניק שירות למיליון מטופלינו מדי שנה".

2018-01-31 00:00:00
2018-01-31 00:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך