הזדמנות בצל הקורונה: משרדים אחרונים במודיעין

תוכן פרסומי

משרדים להשכרה במודיעין בתקופה הזאת מוצעים לכל דורש והמחירים נוחים מאוד בגלל המצב

(צילום: PIXABAY)

העיר מודיעין נמצאת במיקום מעולה בין שתי ערים ראשיות בישראל. מצד אחד ירושלים הבירה בה קיימים מוסדות ממשל וציבור, וכן, פארקי תעשייה ופעילות עסקית רבה. מאידך, תל אביב, ובעצם כל גוש דן, שהינו הלב הכלכלי והתרבותי הפועם של ישראל. בשני אזורים אלו מתרכזת אוכלוסייה גדולה מאוד. אם מוסיפים לכך את הקרבה לנמל התעופה בן גוריון הרי שכל אלו מגדילים את הכדאיות להשכרת משרדים בעיר. הדבר נכון בכל תקופה אבל גם תקף לתקופות משברים כמו משבר הקורונה שמשפיע על כל תחום בחיי הישראלים. משרדים להשכרה במודיעין בתקופה הזאת מוצעים לכל דורש והמחירים נוחים מאוד בגלל המצב.

מיקום מעולה

כאשר ניגשים לשכור משרדים מתחשבים במספר אלמנטים. אחד מהם הוא המיקום האסטרטגי בארץ, וכפי שצוין לעיל, מודיעין ממוקמת במקום אטרקטיבי מאוד. אבל יש חשיבות גם למיקום בעיר עצמה וגם כאן המיקום מעולה. הוא במקום מרכזי בעיר, בסמוך למשרדי העירייה, למשטרת מודיעין ובקרבה למרכזי אוכלוסין. המשמעות לכך היא רבה. הגישה אליו נוחה בזכות תחבורה מסודרת. מעבר לכך שיש מקומות חניה רבים בסביבה לכל מי  שמגיע עם רכבו. ניתן למצוא עובדים מקרב האוכלוסייה שמסביב אשר יוכלו להגיע  בקלות ובמהירות למקום העבודה. סביב המשרדים יש מרכזים מסחריים הכוללים חנויות, מסעדות ובתי קפה, ומשרדים ציבוריים בהם ניתן לבצע קניות, לערוך סידורים, להתאוורר בבית קפה או לקיים בו פגישה ועוד.

איכות גבוהה

שיקול עיקרי אחר הוא, כמובן, איכות המשרדים המוצעים. הם עצמם מצויים בתוך מרכז עסקי חדשני המשלב בתוכו יחידות משרדים בגדלים שונים, חנויות, עסקים מסעדות, בתי קפה ועוד. התמהיל הזה מספק שפע של יתרונות לכל שוכר.  המבנה בנוי בצורה מקצועית וחכמה וכולל מערכות חכמות ונדרשות. בין היתר, תקשורת, חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר ברמות ואחרות  הגבוהות ביותר. בנוסף, יש הכנות גם למערכות חכמות אחרות אם תידרשנה בעתיד. איכות הבנייה גבוהה ונעשה שימוש בחומרים איכותיים ומתקדמים. למבנה יש חניון תת קרקעי אשר אמור לפתור בעיות חניה לכמות רבה למכוניות. כך לעובדים בעסק, לבעלים, למבקרים ולאורחים וכדומה.

התאמת שטח משרדים

ניתן לשכור משרדים בגדלים שונים ולהתאימם לעסק הקיים. ניתן להיעזר בעבודות ההקמה בחברה המשכירה אבל כל לקוח יכול, בהחלט, לשכור שירותי מעצב פנים וקבלני בנייה ושיפוצים מטעמו. החברה המשכירה מעניקה מעטפת חיצונית לתחזוקת המבנה הכוללת שירותי ניקיון, שמירה ומודיעין, גינון, פינוי אשפה,  אינסטלציה ריסוס סביבתי ועוד. חברת הניהול מטעמה תדאג לכל התחזוקה על בסיס קבוע וכל לקוח יוכל לפנות אליה בנוגע לבקשות רלוונטיות. החברה גם אחראית לפרויקטים חיצוניים העוסקים בתחזוקת והשבחת המבנה ותעשה אותם כל אימת שיעלה הצורך בהם. הכול כדי לתחזק את הנכס בצורה נאותה ולשמור על ערכו.

שקט נפשי

הדיירים ייהנו ממערכות תקינות ומסביבה עסקית מוצלחת ונעימה לאורך כל ימות השנה. חברת ניהול ואחזקה בפרויקט מודיעין מספקת לדיירים ובעלי הנכסים שקט נפשי ופותרת אותם מהתעסקות שוטפת, שלעיתים, עלולה להסב כאב ראש רב בגלל מורכבותה. זה יתרון מובהק שכל שוכר נכס חייב לחשוב עליו היטב. משבר הקורונה חריף ופוגע בעסקים רבים אולם גם מהווה הזדמנות לחשיבה מחודשת ויצירתית לגבי המשך התנהלות העסק. שכירת משרדים במיקום מוצלח ובמחירים נוחים היא הזדמנות שלא כדאי לפספס אותה. יש כאן התחדשות מבורכת התורמת ישירות גם מהיבטים פסיכולוגיים. כאשר המקום השכור מתאים כמו כפפה לעסק הרי שכל התהליך הוא נכון ומושלם. מומלץ ליצור קשר עם מומחי  החברה כדי לקבל מידע מקיף ולחתום על חוזה שכירות.

2036-05-21 01:28:00
2036-05-21 01:28:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך