היתרונות והחסרונות של טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים

תוכן פרסומי

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים הפכו להיות נפוצים בשנים האחרונות

(צילום: Freepik)

לא מעט ילדים מסרבים לבצע טיפולי שיניים באופן שוטף, הם חוששים מאוד מהמפגש עם רופא השיניים – ומכאן מתרחשת לה מלחמה של ממש בין ההורים לילדים. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים הפכו להיות נפוצים בשנים האחרונות.

למידע נוסף היכנסו לאתר – https://drnoam.co.il/

זה לא משנה אם הבקשה לטיפול שיניים בהרדמה מלאה לילדים מגיע מכיוונם של ההורים או דווקא מכיוונם של ההורים – עליכם להכיר את שתי הצדדים של המטבע. כך ברגע האמת אתם תוכלו להחליט האם האפשרות הזאת היא האפשרות הנכונה ביותר לילד שלכם. ההחלטה הזאת עלולה להיות קריטית, לכן חשוב מאוד שתכירו את היתרונות אך גם את החסרונות שהיא מביאה איתה.

מהן ההכנות הנדרשות טרם ביצוע הטיפול?

כאשר מדובר על טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים, ישנן הכנות קצת יותר מעמיקות בהשוואה לטיפולי שיניים רגילים. ראשית הרופא המרדים יעשה את הבדיקות שלו, בדיקות שנועדו לוודא כי אין אלרגיה לחומרי ההרדמה וכי המצב הבריאותי של הילד תקין. בנוסף רופא השיניים יצטרך להכין את עצמו לעבוד תחת הרדמה מלאה, מדובר על סיטואציה שהיא קצת שונה מהסיטואציה שאליה הוא רגיל.

היתרונות של טיפול שיניים בהרדמה מלאה לילדים

היתרון המשמעותי ביותר הוא שהרופא יהיה מסוגל לבצע את כל הטיפול מבלי שתהיה הפרעה מצידו של הילד. ילדים שסובלים מחרדה דנטלית עשויים להקשות מאוד על הטיפול, ואפילו להפוך אותו בחלק מהמקרים לבלתי אפשרי. יתרון נוסף הוא שניתן לבצע סדרה של טיפולי שיניים בפעם אחת, במקרה שבו המצב השיניים של הילד הוא לא אידיאלי – טיפול שברוב המקרים היה אמור להתפרס על פני מספר מפגשים.

החסרונות של טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים

צריך להבין כי הרדמה מלאה היא לא דבר פשוט, ובכל פעם שמרדימים ילד או מבוגר – יש כאן מידה מסוימת של סיכון. לכן אתם צריכים להבין כי מדובר על הרדמה מלאה לכל דבר ועניין, בדיוק כמו שמרדימים מטופל לפני ניתוח גדול. בנוסף ההתאוששות מההרדמה יכולה לקחת מעט זמן, ולכן ברוב המקרים הילד יישאר מספר שעות להשגחה בכדי לוודא כי הוא מתעורר כמו שצריך.

אז איזה בחירה היא הכי נכונה?

כאשר אנו מדברים על טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים אין שחור או לבן. כל הורה צריך לקחת את המושכות לידיים שלו, ולבחון מקרוב את המצב של הילד וכיצד הוא מגיב לטיפולי השיניים. אם מדובר על חרדות קלות, כאלה שניתן לפתור על ידי גז צחוק או כל שימוש אחר – זוהי בהחלט צריכה להיות הבחירה. אם אין מנוס, אז כמובן שאפשר יהיה לבצע הרדמה מלאה על מנת להשלים את טיפולי השיניים בדיוק כמו שצריך – חשוב מאוד לשמור על שיניים בריאות.

2036-11-08 01:40:00
2036-11-08 01:40:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך