הכל על דיו וטונרים למשרד

תוכן פרסומי
2037-04-29 02:45:00
2037-04-29 02:45:00

"ראש דיו" במודיעין מספקים דיו וטונרים איכותי ללקוחות עסקיים ופרטיים לכל סוגי המדפסות בהזמנה טלפונית מהירה

(צילום: Freepik)

ניהול ותחזוקה של משרד מהווים את אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור כל בעל עסק. יש לדאוג לכל צרכי העובדים ולוודא שיש להם את כל התנאים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. לצד הוצאות חד פעמיות והוצאות שנעשות אחת לתקופה, התחזוקה השוטפת החשובה ביותר, היא זו של המדפסת המשרדית. המדפסת המשרדית מהווה את מרכז המשרד והצורך בעותקים קשיחים הוא עדיין קיים, וזאת למרות המעבר לאמצעים דיגיטליים בשנים האחרונות. המדפסות לרוב כוללות גם פקס, מכונת שכפול וסורק, ומדובר במכונות די משוכללות, אשר צריכות להיות מתוחזקות בהתאם, ובראש ובראשונה, עם דיו למדפסת וטונר מתאימים.

כמות הדפסה עצומה

במשרדים רבים יש כמות הדפסה עצומה של חומרים שונים, שכן אנשים עדיין זקוקים לעותקים קשיחים כאשר הם חותמים על חוזים, מוציאים מסמכים ארוכים וחשובים, צריכים להתמודד עם חשבוניות ודברים הקשורים להנהלת חשבונות וכמובן כאשר מתעסקים עם שרטוטים ו/או איורים וציורים מסוגים שונים. הדיו עלול להיגמר במהרה, ובהרבה מקרים, זה יכול פשוט לתקוע את העבודה. כאשר העבודה נתקעת, בעל העסק מפסיד כסף, שכן תהליכים רבים תקועים והעובדים נותרים חסרי אונים מול הצורך שלהם לעבוד. לכן, כדאי וצריך לייצר מערך של הזמנת דיו וטונרים בצורה מסודרת, עם חברה טובה שיכולה לספק את הצרכים בצורה מהירה ויעילה, כמו באתר ראש דיו.

לספק את כל צרכי המדפסת

אתר ראש דיו הוא אתר איכותי במיוחד, שמספק את כל צרכי המדפסת לכל עסק או בית פרטי, מצפון ועד דרום. באתר ניתן להתרשם מכמות עצומה של מוצרים, המותאמים באופן ספציפי למדפסות האיכותיות והנפוצות ביותר בשוק. בנושא של התאמה, חשוב מאוד לשים לב שמספקים למדפסת את הדיו והטונר המתאימים לה. המוצרים חייבים להיות איכותיים וברמה גבוהה, על מנת שיאפשרו למדפסת לעשות את עבודתה על הצד הטוב ביותר, ויתרה מכך, להאריך את חייה בצורה משמעותית מאוד. באתר תוכלו למצוא מידע רק על דיו וטונרים מכל מיני סוגים, ולדבר עם הצ'אט או עם נציג על מנת להזמין את המוצרים בצורה קלה ופשוטה.

עבודה בצורה יעילה

באתר ראש דיו עובדים בצורה יעילה מאוד, עם שירות לקוחות יעיל ושירות משלוחים איכותי במיוחד. עוד בהזמנה, תוכלו להיעזר באיש המכירות על מנת להשיג את המוצרים שאתם צריכים, ולאחר מכן, תוכלו לקבל את המוצרים עד למפתן המשרד או הבית בתוך זמן קצר. יתרה מכך, אפשר לייצר מערכת יחסים ארוכת טווח עם אנשי ראש דיו ולקבל אספקה קבועה, על מנת שלעולם לא יקרה מצב בו תתקעו ללא טונר או דיו. ניתן לייצר מצב בו יש למשרד גיבויים, ואף להסביר לאחראי במקום כיצד להתקין את המוצרים בצורה הטובה ביותר במדפסת. רק כך ניתן לייצר הליך עבודה תקין וזורם.

דגש על איכות השירות

באתר ראש דיו שמים דגש מרכזי על איכות השירות ללקוחות שלהם. באתר תמיד זמינים לספק עזרה, ומייצרים פתרונות איכותיים עבור כלל הלקוחות, מלקוחות פרטיים וקטנים היושבים בבתים ועד לחברות ענק שמחזיקות במספר רב של מדפסות במקביל. היכולת לספק את אותו השירות לכל סוגי הלקוחות הוא חשוב, שכן מדפסת תקינה חשובה לכולם באותה המידה. באתר ראש דיו מודעים לחשיבות העניין אצל הלקוחות, ומספקים מידע, שירות, משלוח ועזרה טכנית לכל דורש. שירות הלקוחות פתוח עד שעה 22:00 בלילה, ומשלוח דיו יכול להגיע עד לבית העסק או בית הלקוח בתוך 3 שעות בלבד לרב המקומות בארץ. כך, לא תתקעו אף פעם ללא מדפסת מתפקדת ומוכנה לפעולה.

להזמנת דיו או טונר למדפסת שלכם חייגו 1700-50-70-55  וכנסו לאתר https://www.rosh-dyo.co.il/

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »