המגרש משודרג, והקבוצה?

ערן קמינסקי
2018-09-23 01:00:00
2018-09-23 01:00:00

אמנם עירוני מודיעין בכדורגל מדשדשת בליגות הנמוכות, אבל בעיריית מודיעין החליטו לשדרג את המגרשים בעיר

עיריית מודיעין החלה בשבוע שעבר בעבודות לשדרוג מגרשי הכדורגל בעיר – המגרש בעמק בית שאן ומגרשה הביתי של עירוני מודיעין בפארק הטכנולוגי.

במסגרת העבודות שצפויות להמשך עד לאמצע אוקטובר, יוחלף כר הדשא במגרש בשדרות עמק בית שאן לדשא סינתטי העומד בתקנים של איגוד הכדורגל העולמי פיפ"א. בנוסף יוקם בסמוך לחדרי ההלבשה מגרש "לחץ" שיאפשר אימונים נוספים. כמו כן יוחלפו ספסלי השחקנים בסככות ומושבים חדשים בהתאם לתקן ההתאחדות הישראלית לכדורגל. בעירייה מסרו כי נבחנת אף האפשרות לשדרג את מערכת התאורה במקום, בשילוב של מערך מצלמות חדיש שיאפשר לצוותים המקצועיים ניתוח של האימונים וביצועי השחקנים. העבודות לשדרוג המגרש מבוצעות בניהולה של מנהלת אופק.

במקביל הודיעה העירייה כי גם המגרש בו משחקת הקבוצה הבוגרת של עירוני מודיעין בפארק הטכנולוגי עבר לאחרונה שדרוג. מהעירייה נמסר כי המגרש אושר בידי ההתאחדות לכדורגל למשחקי קבוצות עד לליגה א', כאשר כידוע כיום משחקת עירוני מודיעין בליגה ב' בשנים האחרונות. במקום מתבצעות בימים אלו עבודות להסדרת מגרש החנייה הסמוך, שיכלול מאות מקומות חנייה שישמשו הן את באי המגרש והן את המבקרים העתידיים בפארק המים שנבנה מעברו השני של הכביש.

מנכל עמותת סחלבים, מיקי בר, אמר: "עיריית מודיעין מכבים רעות, עמותת סחלבים ועירוני מודיעין רואים חשיבות רבה בקידום הספורט בכלל וענף הכדורגל בפרט ומשקיעים רבות באחזקת ושיפור המתקנים עבור ילדי ושחקני העיר, כדי שאלו יוכלו להתאמן ולשחק בתנאים הטובים ביותר".

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »