המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל והסיפור המדהים של משפחת גולן

תוכן פרסומי

כדי להבין בדיוק מה היתרון של המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל, שווה לשמוע את הסיפורים האישיים ממקור ראשון

(צילום: freepik)

יוקר המחייה בישראל הוא אחד מהגבוהים ביותר בעולם מקרב המדינות החברות ב-OECD, והעובדה הפשוטה הזו מצביעה לא רק על כך שכל אחד מאיתנו צריך להתמודד עם מציאות כלכלית לא פשוטה הרבה פעמים, אלא מסבירה לא אחת מדוע משפחות שלמות בישראל מתקשות לסגור את החודש, ולמרבה הצער חלקן אפילו מתפרקות בגלל הדבר הזה.

מתוך כך, נראה כי הרבה אנשים מחפשים את הישועה ואת הדרך לעצמאות כלכלית ויש לא מעט שיטות המתיימרות לעזור להגיע בדיוק לנקודה הזאת. כמעט מיותר לציין שלא כל שיטה כזאת באמת יודעת לעזור כמו שהיא מבטיחה, אך נראה שמבין הטכניקות השונות יש כאלו שאכן מצליחות לתת משהו אחר, ואין ספק כי המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל היא אחת מהשיטות הללו.

אנחנו יכולים לספר לכם על העקרונות של המירוץ לדירה ב180 יום, או על כלים שפיתח בעצמו אלון גל שהוא אחד המנטורים והיועצים הכלכליים המובילים ביותר במדינה – אבל אם תשאלו אותנו, כדי להבין בדיוק מה היתרון של המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל, שווה לשמוע את הסיפורים האישיים ממקור ראשון. אם ככה, אנחנו רוצים להביא לכם סיפור שהוא לא פחות ממדהים של משפחת גולן שהייתה רגע לפני נקודת אל חזור והצליחה להרים את הראש בזכות המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל. אז הנה לכם סיפור מעורר השראה ומחשבה שכדאי לכל משפחה בישראל להכיר.

"הרגשתי שהקירות סוגרים עליי"

הסיפור של משפחת גולן מובא מנקודת מבטה של איילה – בת 34, שיננית במקצועה, נשואה לעודד ואמא של יהלי בן החמש ונגה בת השלוש.

"האמת היא שמעולם לא חשבתי שאצטרך עזרה ואפנה לטכניקות כמו המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל. עד שנגה נולדה החיים שלנו התנהלו פחות או יותר בסדר מבחינה כלכלית, בעיקר בזכות העבודה שלי כשיננית והעבודה של עודד בתור נהג בחברת שליחויות. גרנו במרכז בדירה יפה אך מעט צפופה, וכשנגה נולדה היינו צריכים לעבור לבית גדול יותר שמן הסתם שילמנו עליו יותר. במקביל רצינו להכניס אותה לגן וככה יצא ששילמנו סכומים גבוהים לשתי מסגרות חינוכיות שונות".

"אחרי חצי שנה קלטנו איך חשבון הבנק שלנו הולך ומתרוקן. תוך שלושה חודשים מהרגע הזה כבר היינו במינוס של 20,000 שקלים בלי חסכונות בכלל והחלטנו לקחת שתי הלוואות כדי לכסות אותו. כשהתחלנו עם המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל הבנו את גודל הטעות, אבל אז זה היה נראה כמו צעד הגיוני ומתבקש."

 "חושבים לסגור את הבאסטה"

"היום אני מתביישת לומר שבשיא המשבר חשבנו גם עודד וגם אני לסגור את הבאסטה. המצב הכלכלי הלך והחמיר ואיתו היחסים שלנו, ואפילו הילדים התחילו להרגיש שמשהו ממש לא בסדר, במיוחד ברגעים הקשים שהייתי צריכה לסרב לקנות להם דברים פשוטים כמו צעצוע קטן או גלידה במכולת. לשמחתי, בדיוק בשלב הזה, חברה טובה מהעבודה המליצה על המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל, ובגלל שלא היה לי ממש מה להפסיד החלטתי ללכת על זה. בדיעבד, זו הנקודה בה דברים התחילו להשתנות לטובה".

"בשלב הראשון צוות המנטורים של אלון גל ויועצי המירוץ לדירה ב180 יום עזרו לנו להבין מהם הדברים שמעכבים אותנו. איפה אנחנו מוציאים יותר כסף ממה שצריך, איפה אפשר להתאים את ההוצאות לרמת החיים שאליה אנו שואפים ואיך אפשר להמשיך לחיות כמו תמיד בנקודות בהן אנו לא מוכנים להתפשר. מכאן כבר היינו יכולים לגזור מטרות וצעדים ברורים, אבל אין ספק שהדבר החשוב ביותר שקיבלנו מטכניקת המירוץ לדירה ב180 יום, זו האפשרות להפוך לצרכנים מודעים וחכמים הרבה יותר".

"מתחילים לשנות את התמונה"

"להגיע ממצב של חובות ותלות למצב של עצמאות כלכלית זה כמו להפוך ספינה שממשיכה בכיוון אחד בלב הסערה אל הכיוון השני. קשה מאד, אבל אפשרי. למרבה המזל, צוות היועצים של המירוץ לדירה ב180 יום בשיטת אלון גל היו המלחים הטובים ביותר שהיינו יכולים לבקש והם ליוו אותנו בכל צעד וצעד. הם דאגו שנקפיד על הוצאות חכמות ומסודרות, עזרו לנו לאתר כספים שהגיעו אלינו (מי ידע בכלל שאני זכאית לכמעט 20,000 שקלים של החזרי מס?) ואפילו עזרו לנו לייסד עסק ביתי צדדי קטן שאנחנו מצליחים להפעיל במקביל לקריירות שלנו ואפילו במקביל לתפקיד שלנו כהורים".

"המירוץ לדירה ב180 יום והעקרונות שהניח אלון גל, עזרו לנו גם להבין עד כמה חשוב לייצר השקעות לטווח ארוך. אחרי שלושה חודשים בלבד של הגדלת הכנסות וצמצום הוצאות חיסלנו את החובות וכמעט שהעלמנו את המינוס בבנק לחלוטין וזה הוריד לנו אבן גדולה מהלב. עכשיו, עם חסכונות שמצטברים לנו מדי חודש בעזרת הכלים שקיבלנו מטכניקת המירוץ לדירה ב180 יום, אנחנו כבר מסתכלים על השלב הבא וחושבים לקנות את הדירה הראשונה שלנו להשקעה, ולשמחתנו היועצים של אלון גל מלווים אותנו גם בתהליך. אבל יותר חשוב מהכל – המשפחה שלנו חזרה לימים היפים שלה ועכשיו אנחנו מבינים יותר מתמיד שהעצמאות הכלכלית שלנו הייתה מאז ומתמיד בידיים שלנו ושאין משבר שלא נוכל לצלוח ביחד. אם גם אתם נמצאים באותה נקודה, אנחנו ממליצים על השיטה בחום".  

 

2037-10-07 02:25:00
2037-10-07 02:25:00

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

מלונות R

רוצים למצוא מלון איכותי לחופשה הבאה שלכם? אתר של מלונות R יעזור לכם למצוא את המלון המתאים ביותר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך