הסתיים שיווק פרוייקט משרדים ומסחר ענק במרכז עינב

יהודה גולן

3,500 מ"ר של מסחר ועוד 14,000 מ"ר משרדים ומסחר שווקו בהצלחה בארבעה הבניינים שתקים חברת אילה אגם • המשרדים שווקו במחיר 9,000 שקלים למ"ר ושטחי המסחר שווקו במחיר 18,000 שקלים למ"ר

זה לא לקח הרבה זמן ובתוך מספר חודשים שווקו בהצלחה כמעט 18 אלף מ"ר רבועים של שטחי מסחר ומשרדים בפרוייקט גדול שבונה חברת אילה אגמ בכניסה למרכז עינב.

מדובר במגרש 111 ששטחו תשעה דונם, הנמצא מול תחנת הדלק פז בכניסה המערבית למרכז עינב, וגם מול תחנת הרכבת "פאתי מודיעין". אילה אגמ תבנה במקום ארבעה מגדלים שבהם יהיו שטחי מסחר ומשרדים. הפרויקט יהיה מוכן לאיכלוס בתוך כארבע שנים.

במסגרת הפרויקט הוקמו קבוצות רכישה אותן ניהל המשווק עו"ד שגיא בורנשטיין. זה הודיע בימים האחרונים כי הוא סיים את מכירת השטחים האחרונים שנותרו בפרוייקט.

חברת אילה אגמ, בבעלות איתן לוי (לשעבר סגן ראש אכ"א בצה"ל, בדרגת תת-אלוף) וג'קי סויסה (לשעבר ראש מנהלת פרויקטי המגורים בצה"ל, בדרגת אלוף משנה) עוסקת מאז הקמתה בשנת 2009 בארגון וליווי קבוצות רכישה ועמותות בנייה למגורים וכן בייזום פרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ. לחברת אילה אגמ כ-2,200 יחידות דיור שבטיפולה, מתוכן אוכלסו כבר כ-850 ועוד כ-230 יתאכלסו עד סוף השנה.

החברה "תקעה יתד" במודיעין ועד כה ניהלה ומנהלת שמונה פרויקטים בתחום הבנייה, כולל משרדים ומסחר במע"ר החדש של מודיעין. בורנשטיין ציין כי "אין ספק ששהו מתחם עסקים שמותאם למציאות העסקית בעיר כי כיום אין במרכז עינב אפילו מבנה משרדים אחד למרות מיקומו האטרקטיבי על ציר ירושלים תל אביב, כביש 431 ובסמיכות לכביש 6 וזאת לאחר שכבר היום מגיעים אליו לקוחות מכל אזור מרכז הארץ. להערכתנו, לאחר הפעלת 'קשת מודיעין' וחיבורה למעשה לש מודיעין לירושלים גם בקו רכבת –  המתחם יהפוך בין המבוקשים בארץ בכלל".

מה הפוקוס שלכם על תחנת הרכבת דווקא?

"תחנת פאתי מודיעין משתדרגת וגשר הולכי רגל יחבר אותה למרכז עינב, כך שנוסעים מירושלים ותל אביב יגיעו בתוך 15 דקות למרכז עינב. הפרוייקט שלנו מצוי ביציאה של גשר הולכי הרגל המוקם בימים אלה. כמו שתחנת השלום הפכה את מגדלי עזריאלי למגדלים המבוקשים בתל אביב, כך גם פאתי מודיעין תהפוך את הפרוייקט למבוקש".

ולמה גם משרדים?

"ההחלטה להקים מרכז שבו בעיקר משרדים וחנויות נובע מכך שכיום יש מחסור גדול בשוק המשרדים במודיעין. בפארק הטכנולוגי יש כ-30,000 מ"ר משרדים בתפוסה כמעט מלאה לחלוטין ודמי השכירות נעים בין 70-100 מ"ר".

מי יאכלס את המתחם?

"יגיעו לכאן לקוחות נוספים מחוץ לעיר ובעיקר מירושלים. אלה ייהנו מהמיקום לצד חיסכון כספי חודשי בשכר הדירה. גם עלות הארנונה זולה יותר במודיעין, כ-60% מירושלים: 135 שקל למ"ר במודיעין לעומת 322 שקל בירושלים".

2018-02-28 00:00:00
2018-02-28 00:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך