ואלה השינויים במועצה החדשה

יהודה גולן

שמונה שכיהנו במועצת העיר היוצאת לא יחזרו אליה בקדנציה החדשה • במועצה החדשה יכהנו חמש נשים לעומת שלוש בקודמת, ותשע פנים חדשות לגמרי

שמונה חברי מועצת העיר לא ימשיכו לקדנציה נוספת שתתחיל עם השבעת המועצה החדשה בימים הקרובים. השמונה נפלטו מרשימות המועמדים או ביקשו לפרוש מסיבה כזאת או אחרת מהפוליטיקה או שפשוט לא הצליחו להיבחר במקום שהוקצה להם. השמונה הם שרון מעוז, דן ליכטמן, בוריס פרלמן, איתן מנור, ורד גל בחרי, שמעון גואטה, מירב פלג וג'וני קליין. מיכאל חרל"פ ואייל הנדלר פרשו לפני תום הקדנציה מסיבות שונות.

שרון מעוז שעמד בראש סיעת יחיד החליט להתמקד בעסקי הספורט והריצות ולנטוש לפי שעה את הפוליטיקה, לאחר שבבחירות שעברו קרא תיגר על כיסא ראש העיר וניגף מול ביבס בצורה משכנעת.

בוריס פרלמן מסיעת אילן במודיעין פרש לאחר שהבין שהעיסוק בפוליטיקה לא עושה לו ממש טוב בתחום העסקים כבעל משרד עצמאי לעריכת דין. פרלמן, הוא חבר מפלגת ישראל ביתנו של אביגדור ליברמן, לא אהב את הדרישה של מפלגת העבודה מחברי סיעת אילן במודיעין להתפקד למחנה הציוני והכריז על פרישה מהסיעה.

הליך דומה אם כי מורכב יותר עבר על דן ליכטמן, שכנו לכיסא של פרלמן בסיעת אילן למודיעין. כאן כבר הפרישה היתה מלווה באקורדים צורמים, כולל חילופי דברים קשים בין בן סעדון לליכטמן. "דנידין" אמר בן סעדון על ליכטמן. "השארת כאוס בתחום התחבורה" הגיב ליכטמן והקרע הפך לגלוי. גם ליכטמן, חבר ליכוד, לא אהב את הדרישה להתפקד לעבודה ועבר לסיעת חיים במודיעין של ביבס.

איתן מנור שהחליף את אייל הנדלר המתפטר מסיעת "כולנו מכבים רעות" דילג ליש עתיד ולא נכנס מהמקום השלישי שבו הוצב. מירב פלג שהיתה מספר 2 ברשימתו של מויש לוי והחליטה לרוץ ברשימה עצמאית משלה בשם המירב למודיעין לא עברה את אחוז החסימה. גם חבר המועצה ג'וני קליין שהחליף את מיכאל חרל"פ שפרש והוצב במקום הרביעי נחתך בקלפי.

מסיעתו של ביבס נחתכו שניים: שמעון גואטה שהוצב במקום החמישי וייכנס רק אם ספירת קולות החיילים תביא לביבס את המנדט הנוסף והמיוחל, וגם ורד גל בחרי שאפסו סיכוייה להיכנס מהמקום השישי ברשימה.

במועצה החדשה יכהנו חמש נשים לעומת שלוש במועצה היוצאת: הילה בן אליעזר ולוטם גל מסיעת ביבס, עדי בן אברהם מסיעת הצעירים, עדי מן מסיעת שחר עושים חינוך ונגה כץ רפופורט מהבית היהודי.

תשעה חברים חדשים נכנסים למועצה החדשה: לוטם גל מסיעתו של ביבס, אלי סבח מאילן למודיעין, עדי בן אברהם מהצעירים, עדי מן ועמיחי זליג משחר עושים חינוך, גלעד ביהרי ואיתי אלמוג בר ממודיעין חופשית ועמיחי טאוב ונגה כץ רפופורט מהבית היהודי.

2018-11-04 00:00:00
2018-11-04 00:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך