זה הפתרון המעולה לאוכל באירוע הבא שלכם!

תוכן פרסומי
2037-02-08 04:13:00
2037-02-08 04:13:00

אם אתם מחפשים פתרון למאכלים לאירועים במינימום מאמץ ובמקסימום איכות אנחנו חושבים שמצאנו בשבילכם את הפתרון!

(צילום: Freepik)

הכירו את מכונת הנקניקיות! איתה תוכלו ליצור באירוע או בכל מפגש כזה או אחר פתרון לאוכל בשירות עצמי לצד סלטים, רטבים וממרחים, את המכונת נקניקיות ניתן להשיג כמעט בכל חברה להשכרת ציוד והיא תוכל לתרום לכם רבות.

לאילו אירועים מתאימה מכונת נקניקיות? יש חגים מיוחדים בהם יוצאים לטבע ואוכלים בשר כמו "לג בעומר", ו"יום העצמאות". השכרת מכונת נקניקיות, מתאימה גם לשדרוג מסיבת יום הולדת של חברה צעירים. אפשר לפרוס כמות גדולה של נקניקיות קטנות על המכונה. באמצעות מכירת לחמנייה עם נקניקייה וכוס פופקורן, אפשר לכסות את הוצאות האירוע.

מהי החבילה המושלמת למסיבת יום הולדת בטבע?

כאשר רוצים להפיק מסיבת יום הולדת, כדאי לשכור חבילת ציוד למסיבה מושלמת. החבילה כוללת כמובן גנרטור להפקת חשמל, שולחנות וכיסאות, בידורית אלחוטית, מיקרופונים, מיקסר אמנים, תאורה מסתובבת, מסך ומקרן. החברה הצעירים יוכלו לתכנן לעצמם את אופי המוזיקה והתוכנית האומנותית ביום ההולדת.

כמה נקניקיות אפשר לפרוס במכונה מקצועית?

ישנם גדלים שונים של נקניקיות. יש נקניקיה באורך שתופס חצי ואף את כל אורך הצלע של המכונה. לעומתה, יש את הגודל הבינוני והסטנדרטי, שתופס רק שליש מאורך הצלע. אפשר גם לפרוס על המכונה נקניקיות קטנטנות. אולם אז יש צורך להיעזר במלקחיים גם כדי לשים את הנקניקיות במכונה.

איך מארגנים לחמנייה עם נקניקייה ללא גלוטן?

האם יש בין האירוע אורחים שאסור להם גלוטן? בניגוד לפעם, היום כל כך פשוט לדאוג להם. קונים לחמניות ללא גלוטן. כדאי מראש להשיג 2 מלקחיים עבור המכונה. מותגים רבים ואיכותיים של נקניקיות, הינם ללא גלוטן. את הלחמניות עם הנקניקיות מכינים בתחילה לאורחים שאסור להם גלוטן. רק לאחר מכן מכינים את שאר הלחמניות.

אילו רטבים ותוספות כדאי לשים על הנקניקייה?

כמובן, אין נקניקיה בלי קטשופ. אולם אפשר לפנק את האורחים באירוע גם עם רטבים אחרים כמו מיונז, רוטב אלף האיים, חרדל, רוטב צ'ילי ועוד. אילו תוספות מתאים לשים בלחמנייה עם הנקניקייה? אפשר לשים עגבניות, מלפפונים חמוצים, חסה, בצל, ועוד ירקות. אפשר לקנות את הרטבים, ואפשר גם להכין לבד רטבים טעמים מאוד באמצעות מתכונים מיוטיוב.

איך מגישים את הנקניקייה?

אחרי שמכינים נקניקיות חמות במכונה. איך מגישים אותם לאורחים בתוך הלחמנייה? הדרך המומלצת ביותר היא להגיש בתוך צלחת זכוכית או קרמיקה. אם אין תקציב, אפשר להגיש בתוך צלחת חד פעמית עם מפה יפה. באירוע של צעירים ונערים, אפשר לשים את הלחמנייה עם הנקניקייה בתוך נייר.

מכונת נקניקיות- דרך לכסות את הוצאות האירוע.

ישנם הוצאות רבות על כל אירוע. לא תמיד מארגני האירוע יצליחו לכסות את ההוצאות. בחלק מהאירועים אפשר לכסות את האירוע באמצעות מכירת מזון. אילו מאכלים אפשר למכור למשתתפים באירוע? אפשר למכור כוס פופקורן, לחמנייה עם נקניק, וכוס ברד.

הוראות הפעלה ובטיחות למכונת נקניקיות

כאשר מכונת הנקניקיות פועלת, אסור בשום פנים ואופן להכניס אליה ידיים. על המכונה לפעול בעוצמת חום הפחותה מ240 מעלות. על מארגני האירוע לנקות היטב את חלקי המכונה לאחר סיום השימוש. הניקוי ייעשה לפי ההוראות שהמארגנים יקבלו מחברת ההשכרה.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »