חברת הנדל"ן "טקטון" עברה למודיעין

יהודה גולן
2018-10-21 01:00:00
2018-10-21 01:00:00

את החברה מנהל זאביק יעקובוביץ', תושב העיר, והיא מיקמה את משרדיה החדשים במרכז "יורו שופס" • הפרוייקטים העכשוויים שלה באיזור הם ביישוב חשמונאים

חברת היזמות בנדל"ן "טקטון" עברה בשבוע שעבר למודיעין. החברה התמקמה במשרדים במרכז המסחרי החדש "יורו שופס" שבשדרות מנחם בגין ובטקס חנוכת המשרדים השתתף גם ראש העירייה חיים ביבס, שבירך את היזמים על המעבר לעיר.

החברה בונה שני פרויקטים סמוך למודיעין, שניהם ביישוב חשמונאים ועוד פרויקטים ברחבי הארץ. בפאתי חשמונאים מקימה טקטון קומפלקס בניינים "מטופח ומושקע" הכולל 60 יחידות דיור ובהן גם  דירות גן, דירות חמישה חדרים ופנטהאוזים רחבי ידיים של שישה חדרים. לפי הודעת החברה, "כל הדירות הנן רחבות ידיים עם מפרט טכני עשיר ומוקפד לצד מרפסות עם נוף מרהיב. הדירות מותאמות למגזר הדתי וכוללות בין היתר מרפסת סוכה, מעלית שבת ועוד".

פרוייקט שני שייצא לדרך בחשמונאים ומתוכנן בימים אלה הוא פרויקט שלפי הודעת החברה "מציב את היישוב בחזית התכנון האורבני החדשני המשלב בצורה חכמה פונקציונאלית ומעוצבת בין שטחי מגורים ובין שטחי מסחר ולייף סטייל". בפרויקט מתוכננות 36 יחידות דיור בגדלים של 3,4 חדרים המתאימות לדור הצעיר. בתחתית המתחם יוקם מתחם בילוי וקניות לרשות הדיירים. פרט לכך בונה החברה, שאותה מנהל זאביק יעקובוביץ' ממודיעין, את פרויקט רמת אלקנה ביישוב עץ אפרים.

יעקובוביץ' מספר: "טקטון היא חברת בוטיק הבוחרת פרויקטים ייחודיים ואיכותיים צוות החברה בעל וותק וניסיון של שנים רבות בענף הנדל״ן ומאחוריו הצלחות רבות בביצוע פרויקטים רבים בשנים האחרונות".

אתה תושב העיר, אבל האם רק זו הסיבה שהמשרדים שלכם התמקמו כאן?

"העיר מודיעין הולכת ומתעצמת. העיר מודיעין כבר לא עיר שינה. חיפשנו הרבה זמן מקום טוב למשרדים ואנחנו שמחים שבחרנו במודיעין. מודיעין היום הינה צומת מרכזית לכל הבנייה העתידית שצפויה להתרכז במעגלים הקרובים שמחוץ לגוש דן ולכן זוכה לביקושים ועניין רב הן למגורים והן למסחר ומשרדים".

ראש העירייה חיים ביבס, שהתכבד בקביעת המזוזה, אמר: "אנחנו מברכים על כל עסק שנפתח בעיר – על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתושבי העיר. זאביק הוא דוגמה לתושבי העיר האכפתיים שאוהבים את העיר ופועלים לפתח אותה ואני בטוח שבתוך זמן כך הם גם ישתלבו בעשייה בעיר ולא רק בסביבתה. תודה על האמון שלכם בעיר".

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »