חגיגה מיוחדת

כתבי מודיעין NEWS
2036-08-27 04:34:00
2036-08-27 04:34:00

עיריית מודיעין ומחזיק תיק השירותים החברתיים עמיעד טאוב ארגנו מסיבת קיץ בפארק המים החדש למשפחות המיוחדות בעיר, שהגיעו בהמוניהן

(צילום: פרטי)

מסיבת קיץ מיוחדת התקיימה לאחרונה בפארק המים החדש של מודיעין, לאחר שעיריית מודיעין ומחזיק תיק השירותים החברתיים, עמיעד טאוב, יזמו את האירוע לטובת משפחות הילדים המיוחדים בעיר.

האירוע מומן מתרומות שאספו טאוב וראשי סניף אקי"ם בעיר, חיים דואק ואלון טביב, ונולד בעקבות פגישה בין טאוב והנהגת ארגון "למעננו", המייצגים במודיעין את המשפחות המיוחדות. בשנה האחרונה מונו נציגי הארגון לחברים בוועדות העירוניות השונות, כדי להשמיע את קולם של הילדים המיוחדים בעיר.

לאירוע עצמו הגיעו מאות משתתפים, ביניהם ראש העירייה חיים ביבס, המשנה לראש העירייה עמיעד טאוב, ראש אגף שירותים חברתיים מרינה שדה, עובדים סוציאלים ועוד. כמו כן התגייסו לטובת האירוע קבוצת ליצנים ובני נוער מתנדבים.

טאוב אמר השבוע: '''גלי הקורונה המקשים על כולנו מאתגרים עוד יותר נפשית, כלכלית ולוגיסטית את המשפחות המיוחדות והילדים אשר מתקשים להבין ולהסתגל לשינויים התכופים ומתמודדים עם אתגרים מרובים. שיתוף הפעולה בין העירייה לבין נציגי ההורים ממשיך לשאת פירות ואני שמח שזכינו להעניק למשפחות וילדים הפוגה עירונית מהנה גם בתקופת המאתגרת שלנו''.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »