טיפולים אסתטיים מומלצים לגבר בשנת 2022

תוכן פרסומי
יותר ויותר גברים מתחילים לגלות התעניינות בטיפוח המראה החיצוני שלהם, ומחפשים לעצמם טיפולים אסתטיים גבריים, המומלצים על ידי התעשייה

עד לאחרונה, הנשים היו הלקוחות הכמעט בלעדיים של מכוני היופי ותעשיית הטיפולים האסתטיים. היום, יותר ויותר גברים מתחילים לגלות התעניינות בטיפוח המראה החיצוני שלהם, ומחפשים לעצמם טיפולים אסתטיים גבריים, המומלצים על ידי התעשייה.

ברור שגברים משקיעים היום יותר מתמיד, כסף ומאמץ בשמירה על המראה הפיזי שלהם, ונראה כי בעתיד הנראה לעין , מגמה זו צפויה להמשיך ולעלות. במציאות חדשה זו, טיפולים כמו הסרת שיער לגברים, הזרקות להעלמת קמטים או פיסול הגוף, זוכים לפופולריות רבה בקרב הגברים שבחבורה.

הנה כמה מהטיפולים האסתטיים הפופולריים לגברים בשנת 2021:

הסרת שיער בשעווה או בלייזר

שיער עודף במקומות שונים בגוף עשוי להיות לא רק מכוער, אלא גם לא נוח. הסרת שיער בלייזר תסייע לכם להסיר את שיער הגוף הלא רצוי באזורים כמו חזה, גב, רגליים, זרועות ועוד. הליך זה דורש מספר טיפולים, וכמובן גם טיפולי תחזוקה. הלייזר יעיל מאוד להסרת שיער שנמצא בשלבי צמיחה מוקדמת, ולא כל השערות נמצאות בשלב צמיחה זה בו זמנית. הטיפול יגרום להיעלמות השיער באזור המטופל בתוך כשבועיים.

סוג טיפול אחר להסרת שיער גברי שהופך פופולרי יותר ויותר הוא שעווה. בטיפול זה השיער מוסר מהשורש באמצעות שעווה דביקה, השולפת את השיער החוצה מהזקיק. הסרת שיער באמצעות שעווה היא פתרון חצי-קבוע המסיר את השיער מהשורש. השיער יצמח מחדש רק לאחר 8-2 שבועות, למרות שלפעמים השיער מתחיל לצמוח כבר אחרי שבוע. טיפול ממושך בשעווה יחליש שוב ושוב את זקיקי השיער, ועם הזמן יצמצם את צמיחת השיער באזור המטופל.

העלמת קמטים באמצעות בוטוקס

בין שלל סוגי הטיפולים האסתטיים שנועדו לרכך או להעלים את קמטי החיוך וקמטי המצח המטרידים, הבוטוקס ממשיך להיות אחד הטיפולים המועדפים.

כאשר הבוטוקס מוזרק לעור, הוא מעכב את תנועת השרירים ומפחית או מעלים קמטים וקמטוטים. אלא שהבוטוקס מציע לא רק הפחתת קמטים ועצירת תהליך ההזדקנות הפיזי:

  • גברים הסובלים מהזעת יתר יכולים להקל את התופעה למשך כ-8 חודשים, באמצעות הזרקות בוטוקס.
  • הבוטוקס מסייע גם לגברים הסובלים מערמונית מוגדלת ומאפשר לשלוט ביעילות בכאבים הקשורים לפיברומיאלגיה, שבץ מוחי, שיתוק מוחין, מיגרנות, טרשת נפוצה.

טיפול בסנטר כפול

אחת התלונות המרכזיות של גברים ונשים כאחד, היא התפתחות של סנטר כפול ככול שהם מתבגרים. קיבלה (Kybella) הוא טיפול הזרקה שאושר במלואו על ידי ה-FDA. הזרקות אלה ממיסות את מצבורי השומן התורמים לתופעת הסנטר הכפול ובכך מסייעות להחזיר לסנטר קו מוגדר.

קיבלה עשויה מחומצה דאוקסיכולית (deoxycholic acid), שהגוף מייצר באופן טבעי לביצוע תהליך חילוף החומרים של השומן. הזרקות אלה לא רק מסירות את השומן, אלא גם מחליק את העור כך שלאחר הטיפול עור הצוואר לא יישאר מקומט ומכוער.

פיסול הגוף

אם אתם מקפידים על דיאטה ועל פעילות גופנית באופן קבוע, ועדיין יש כמה אזורים בגוף שבהם הצטברו שומנים שמסרבים בעקשנות להיעלם, טיפול לפיסול הגוף עשוי להיות הדרך הנכונה להיפטר משומנים אלה.

בין אם מדובר בשומנים באזור החזה, הבטן או הזרועות – כיסי השומן המבודדים הללו גורמים לתחושה כאילו כול העבודה הקשה והבחירה באורח חיים בריא, הן לשווא. למרבה המזל, יש היום כמה טכניקות לפיסול הגוף, כמו הקפאת שומן או המסת שומן, שמצמצמות את כיסי השומן העקשניים ומעניקות לכם את הגוף החטוב והמעוצב שאתם מבקשים.

הסרת קעקועים

אמנם, עם השנים איבדו הקעקועים את הסטיגמה השלילית שליוותה אותם, במיוחד בעולם העסקים, אבל עדיין קורה שאמנות הגוף שנראתה לכם רעיון טוב כשהייתם הרבה יותר צעירים, כבר לא מתאימה לאורח החיים שלכם.

לפעמים, מדובר בקעקוע שנושא מזכרת של האקסית שלכם ואתם רוצים להעלים אותו, ולפעמים, זה קעקוע שהלך ודהה עם השנים וכבר לא מפאר את גופכם כפי שעשה זאת בעבר.

היום, רוב מכוני היופי מציעים ללקוחות אפשרות להסרת קעקועים בלייזר. טכניקה זו מצליחה למחוק את אותם קעקועים לא רצויים, ולא משנה מהי הסיבה שבגינה אתם כבר לא רוצים בהם.

לסיום, מטפלים אסתטיים היום כבר לא מטפלים רק בנשים. זאת ועוד, מכוני יופי רבים ברחבי הארץ מכריזים על עצמם כמכונים ייעודיים לגברים, ובהם תוכלו למצוא את הטיפולים האסתטיים שיוכלו להציע לכם מראה צעיר, רענן ומטופח יותר.

צילום: freepik

כתבות נוספות

גם להם מגיע בית

סניף איחוד הצלה במודיעין זכה סופסוף למבנה קבע משלו, הודות לתורמים מארה"ב, שישמש להכשרות מקצועיות

על הצד השקוף

זוג זקנים שמנסים להיאחז בחיים מול חברה שרואה בהם מיותרים. קומדיה אנושית ומרגשת עם ציניות, הומור ומחשבה לעתיד

100 אלף תושבים, סניף דואר אחד

המשבר בדואר ישראל פוגע גם בתושבי מודיעין: הסניף בסולומון סנטר נסגר, זה שברעות עומד בפני סכנת סגירה ולתושבים נותר רק הסניף בקניון • אבל יש גם בשורות טובות: בעירייה מנסים למנוע את סגירת הסניף ברעות, ובדואר מתכננים פתיחת סניף חדש בשכונת מוריה

על הצד השקוף

זוג זקנים שמנסים להיאחז בחיים מול חברה שרואה בהם מיותרים. קומדיה אנושית ומרגשת עם ציניות, הומור ומחשבה לעתיד

המשך קריאה »

100 אלף תושבים, סניף דואר אחד

המשבר בדואר ישראל פוגע גם בתושבי מודיעין: הסניף בסולומון סנטר נסגר, זה שברעות עומד בפני סכנת סגירה ולתושבים נותר רק הסניף בקניון • אבל יש גם בשורות טובות: בעירייה מנסים למנוע את סגירת הסניף ברעות, ובדואר מתכננים פתיחת סניף חדש בשכונת מוריה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך