יצאו לדרך

כתבי מודיעין NEWS

עיריית מודיעין קיימה טקס קביעת מזוזה במבנה הרב תכליתי במע"ר, שיארח כבר מהשבוע הבא את מועדון ההופעות הגריי

(צילום: דוברות העירייה)

עיריית מודיעין השיקה במוצאי שבת את המבנה הרב תכליתי בקצה המע"ר, בו תפעיל קבוצת גריי מועדון הופעות שייפתח לקהל ב-10 בנובמבר.

אל טקס קביעת המזוזה הגיעו ראש עיריית מודיעין, חיים ביבס, כמו גם בכירי העירייה וחברי המועצה, תושבים ואנשי גריי, מועדון ההופעות הוותיק מיהוד שהמועדון במודיעין יהיה סניפם השני.

כזכור, את המועדון החדש ישיק הזמר שלומי שבת, כאשר במהלך נובמבר יופיעו בגריי מודיעין שמות גדולים כמו אביב גפן, יסמין מועלם, טוענה, אתניקס ורבים אחרים.

המבנה הרב תכליתי, שגודלו 2,445 מ"ר, יהיה בן שתי קומות. הקומה הראשונה תהיה למעשה ההיכל. זה יכיל גם יציע ובו כ-400 מושבים מודולריים אותם ניתן יהיה להזיז בעת הצורך, מול במה שניתן יהיה לקיים עליה מופעים והרצאות. לחלופין ניתן יהיה להפוך את האולם לאולם אירועים וכנסים שיאכלס כ-800 איש בעמידה. הקומה השנייה של המבנה תכלול גלריה עליונה המשקיפה על הנעשה באולם, שגם היא תאפשר מקומות ישיבה ופעילות נוספת, על פי הצורך.

המבנה עצמו יכלול גם לובי גדול, שגם בו ניתן יהיה לקיים התכנסויות, מרפסת ישיבה חיצונית ומסעדה עבור באי המבנה, אליה יוכלו להיכנס הן מתוך המבנה והן מהשדרה. הכניסה למתחם תהיה מכיוון השדרה המרכזית ובנוסף הושלמה בניית חניון תת קרקעי המיועד לכ-500 כלי רכב.

2037-10-31 02:13:00
2037-10-31 02:13:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך