כולם היו מצטייני

יהודה גולן

רס"ן אורטל אדרי, אם חד הורית ממודיעין, קיבלה לקראת ראש השנה אות הערכה מראש האגף הטכנולוגיה בצה"ל • סמל אופק לוי קיבל אותו ממפקד גדוד האיסוף של חיל המודיעין • סגן פ' קיבלה אותו מראש אגף התקשוב

(צילומים: דובר צה"ל)

ביום רביעי בשבוע שעבר התקיים טקס מצטייני ראש השנה של ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, אלוף איציק תורג׳מן. הטקס התקיים בראשותו ובמעמד קצין לוגיסטיקה ראשי, תא״ל יוסי אילוק וקצינים נוספים. המצטיינים המשרתים במגוון יחידות צה״ל קיבלו את הצטיינותם על מסירותם לתפקיד ותפקודם היוצא דופן.

בין מקבלי אות ההצטיינות בלטה רס״ן אורטל אדרי, תושבת מודיעין. אדרי משרתת כראש מדור ציוד פרט במרכז הציוד. היא אם חד הורית מובהקת ולכן האחראית המלאה על שני ילדיה.

במסגרת תפקידה היא אחראית על ניהול הרכש מול משרד הביטחון ובנוסף היא מטפלת בכל הציוד הדרוש ליחידות צה"ל השונות, ובעיקר בניתוב פריטי ציוד למקומות הדרושים כולל למתגייסים הטריים, למשרתים ואנשי קבע, כולל פרטי הלבשה, הנעלה והנקודות להן זכאיים אנשי הקבע. אדרי מספרת על המענה השלם במסגרתו המתגייסים זכאים לקבל את "כרטיס הכוכבים" המזכה אותם בקניית פריטי ציוד ברשתות הנבחרות. בנוסף כולל המענה מדי עבודה, נעליים, דרגות וסמלים לכלל היחידות בצה״ל.

כששמעה על כך שתקבל אות הצטיינות אמרה אדרי: ״שמחתי שיש הוקרה והערכה לעשייה המרובה. אני רואה בתעודת ההצטיינות גם תעודה עבור ילדי שמקבלים את ההקרבה של אימם המשקיעה בקריירה צבאית".

למחרת התקיים טקס מצטיינים של גדוד 869, הוא גדוד האיסוף הקרבי של מערך המודיעין. בטקס החגיגי שהתקיים בראשות מפקד הגדוד, סא"ל תומר מלצמן, קיבלו תעודות הצטיינות חיילים אשר ראויים להוקרה על שירותם הצבאי. בין המצטיינים גם סמל אופק לוי ממודיעין.

לוי, בן 21, משרת כלוחם איסוף קרבי. לפני השירות הצבאי הוא התנדב במד״א במשך כשנה ולדבריו הוא אוהב לטייל ולצלול. ״השירות הצבאי שלי מאוד מעניין", הוא מספר. "לפני הגיוס לא ידעתי הרבה על איסוף קרבי. בדקתי ושמעתי סיפורים על התפקיד והתלהבתי. היום אני כבר שנה משרת כמפקד ונהנה מאוד. תמיד אני שואף לתת מעצמי יותר, לעזור לחיילים, לפתור את הבעיות ולדאוג שיהיה להם טוב. אני אוהב את השירות שלי ונהנה ממנו מאוד״.

באותו יום התקיים גם טקס מצטייני ראש השנה של אגף התקשוב וההגנה בסייבר. הטקס התקיים בראשות ראש האגף, האלוף ליאור כרמלי, וקצין הקשר והתקשוב הראשי תא"ל יריב ניר. המצטיינים קיבלו את אות ההצטיינות על מסירותם לתפקיד ותפקודם היוצא דופן.

בין מצטייני ראש האגף גם סגן פ׳, תושבת מודיעין המשרתת היום כקצינת אגף המבצעים בגדוד הקשר של אוגדת עזה. פ׳ בת 25, למדה בתיכון עירוני ג׳ והתגייסה ביוני 2013 לקורס טכנאי מערכות מחשב לאחר לימודי עתודה בנושא הנדסאי אלקטרוניקה. היא סיימה את הקורס בהצלחה ואותרה כמתאימה לפיקוד והדרכה, לכן יצאה לקורס מפקדים אשר בסופו שובצה להיות מפקדת באותו הקורס בו התחילה. הצלחתה של פ׳ גם בתפקיד זה הובילה ליציאתה לקורס קצונה. בתום ההשלמה החילית יצאה להיות מפקדת צוות בהשלמה החילית בבסיס ההדרכה 7. לאחר מכן, קודמה לתפקיד סגנית קצין הקשר של חטיבה 401 (שריון).

כיום היא משרתת מזה כשנה בתפקיד קצינת אגף המבצעים בגדוד הקשר של אוגדת עזה. לאור עשייתה האינטסיבית והשאיפה למילוי תפקידה בצורה הטובה ביותר, זכתה פ׳ בהצטיינותה.

2018-09-13 01:00:00
2018-09-13 01:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך