כך תשדרגו את שגרת העבודה שלכם

כתבי מודיעין NEWS
2018-11-13 00:00:00
2018-11-13 00:00:00

שכירים יודעים להעריך את הדברים הקטנים שהם מביאים מהבית ותורמים לתפוקה שלהם. החל מחליטות תה מועדפות ועד סריג שימנע מריבות על המזגן – הנה כל מה שצריך להיות במשרד שלכם

לשכירים יש המון פריבילגיות בהשוואה לעצמאיים ובין היתר הם נהנים ממשרד שמארח אותם מדי יום בסביבה קבועה. עם זאת, גם שכירים מבינים את החשיבות של התאמת סביבת העבודה לטעם האישי ולכן הם גם יודעים להעריך את הדברים הקטנים שבאפשרותם להביא מהבית. מלבד התחושה הנעימה של שימוש יום יומי בפריטים מוכרים, לחלקם יש השפעה מסוימת על התפוקה.

אחד הדברים הקטנים שמשדרגים משמעותית את שגרת העבודה הן חליטות תה מועדפות. במקום להסתפק בתה שיש במטבחון או לשתות כל יום את אותו סוג של קפה, אפשר להביא מהבית 2-3 חליטות ולרענן באמצעותן את השגרה השוחקת. חלק מסוגי החליטות מכילות קפאין שמעורר את העובדים בשעות הקשות של אחר הצהריים ויש גם כאלה שמתאימות לפני האוכל, לצרכי דיאטה או במסגרת תפריט תזונתי מסוים.

מהם התנאים האופטימאליים לעבודה במשרד?

שגרת העבודה מושפעת באופן דרמטי מהתנאים במשרד. ככל שהתנאים טובים ומהנים יותר, כך סביר להניח שיכולת הריכוז תעלה ויחד איתה גם הביצועים. לפיכך, כדאי לדאוג לעיצוב מחמיא של המטבח, לארגן מסמכים מפוזרים בתוך ארונות ופתרונות אחסון ולא לשכוח את ההיבט הדקורטיבי של השולחן והקירות.

כמו כן, מומלץ לדאוג מלכתחילה לבגדים חמים במשרד ולהשתמש בהם במקום לריב עם שאר הקולגות על הטמפרטורות של המזגן. זה למעשה טיפ שרלוונטי כל השנה ולא רק בחורף, בעיקר במשרדים גדולים עם מזגנים עוצמתיים. חוץ מזה, סוודר קליל יעמוד לרשותכם כשתרצו לצאת להפסקה בחוץ ואפשר להשאיר אותו במשרד במקום להיסחב איתו כל יום הביתה.

כמובן שכל אחד קובע את התנאים האופטימאליים לעבודה במשרד בצורה מעט שונה. יש כאלה שמציבים בראש סדר העדיפויות את הנגישות לנשנושים בריאים, אחרים בוחרים סביבת עבודה לפי רמת התאורה וקיימים גם אנשים שלא מצליחים להתרכז בלי מוזיקה. לא משנה לאיזה קבוצה אתם שייכים, כי האחריות שלכם היא לדאוג לתנאים שעולים בקנה אחד עם ההעדפות האישיות.

הערך המוסף של פריטים סנטימנטליים

עוד דרך לשדרג את שגרת העבודה היא להביא מהבית דברים קטנים שיש להם ערך סנטימנטלי. הדוגמא הכי טובה לזה היא תמונה של המשפחה והילדים, או לחילופין צילום משותף עם הכלב, החתול או כל חיית מחמד אחרת. בסופו של דבר, המשרד אמור להעניק לכם תחושה מסוימת של ביטחון ולפריטים הסנטימנטליים יש ערך מוסף.

רוב המעסיקים לא עושים בעיות עם עיצוב מחדש של סביבת העבודה והמשרד. אל תתביישו לבקש ולדרוש דברים שחשובים לכם, אך במקביל שמרו על ראש פתוח ונסו לשאוב השראה גם ממקומות עבודה אחרים.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »