כל מה שחשוב לדעת על טונר למדפסת

כתבי מודיעין NEWS

מומלץ להקפיד על בחירה מושכלת של טונר מבין כל האפשרויות, וכך להבטיח איכות גבוהה במיוחד ועלות תפעול נמוכה במקביל

ירידת מחירי המדפסות הביאה לכך שבבתים רבים תמצאו את המוצר הזה וכמובן שבמרבית בתי העסק נעזרים במדפסות שונות, ובפרט במדפסות הלייזר האיכותיות. ניצול מדפסת שכזו מחייב כמובן רכישת טונר בתדירות כזו או אחרת, ובכל מקרה מומלץ להקפיד על בחירה מושכלת של טונר מבין כל האפשרויות, וכך להבטיח איכות גבוהה במיוחד ועלות תפעול נמוכה במקביל.

כיצד פועל טונר?

טונר הוא מיכל עשוי פלסטיק בצורת גליל שבתוכו יש אבקה שכולל פיגמנטי צבע עם מטען חשמלי (שלילי). האבקה מעורבלת ע"י בורג מיוחד כדי למנוע היווצרות של גושים. כשנשלחת למדפסת פקודת הדפסה, קרן לייזר נעה על גבי משטח התוף ומשרטטת עליו את התמונה שצריך להדפיס, בכל מקום בו הקרן פוגעת בתוף נפרק המטען החשמלי השלילי שהיה עליו ועל כן האבקה עוברת לאותו מקום ובעצם צובעת את הדף בצבע הרצוי.

בדרך כלל טונר למדפסת מאפשר הדפסה של בין 1,000 ל-2,000 דפים. ככל שהשימוש במדפסת הינו רב יותר, כך נדרשת לעתים קרובות יותר רכישת טונר חדש ובאופן טבעי חשוב יותר לבחור את הטונר הטוב ביותר לצרכים שלכם.

טונר ייעודי לדגם המדפסת שברשותכם

כשמחפשים טונר למדפסת חשוב מאוד לבחור אך ורק טונרים שמיועדים לדגם הספציפי שלכם. גם אם אתם משוכנעים שמדובר במיכל באותם ממדים ושאין באמת הבדלים בין הדגם שברשותכם לדגמים אחרים של אותה חברה, חובה להשתמש אך ורק בטונר שמותאם לדגם המדפסת שלכם – כל טונר אחר, גם אם הוא נראה לכם זהה, עלול להזיק לה ולגרום לכם להוצאות גבוהות שלא לצורך (וגם עוגמת נפש בלתי מבוטלת עקב חוסר היכולת להדפיס את מה שאתם צריכים).

מה ההבדל בין טונר למקורי לבין טונר חליפי?

עוד החלטה חשובה כשקונים טונר למדפסת היא האם לבחור בטונר מקורי או שמא להעדיף טונר חליפי.

בדרך כלל אנחנו מייחסים לטונרים המקוריים איכות משופרת, והסיבה לכך ברורה: טונרים אלה מיוצרים ע"י החברה שייצרה גם את המדפסת, ובהתאם יש לה את כל הידע הנדרש כדי ליצור טונר שמותאם למדפסת באופן אופטימלי. מצד שני כדאי לקחת בחשבון גם את העובדה שבימינו ידע הוא במקרים רבים נחלת הכלל, ובהתאם ישנן עוד חברות שיודעות לייצר טונרים איכותיים ומותאמים באופן אופטימלי למדפסת, גם אם אינם מקוריים. גם השיקול הכספי הוא חלק מההחלטה, ומאחר שבמקרים רבים טונר מקורי הינו מוצר יקר מאוד (לעתים רק בגלל המיתוג ולא בשל איכות עודפת), אין סיבה אמיתית לפסול באופן גורף את כל הטונרים החליפיים.

איפה כדאי לקנות טונר למדפסת?

לאחר שהבנו איך לבחור טונר למדפסת ישנה עוד החלטה – באיזה מקום לרכוש אותו. חשוב לוודא שאתם בוחרים בספק אמין לחלוטין (כך שגם אם אתם מעדיפים טונר חליפי, הוא יהיה איכותי), שהספק מציע שירות משלוחים כך שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר, סקר מחירים הוא תמיד אופציה מומלצת וגם היצע נרחב מעיד על רצינות ומקצועיות – ובקיצור, טונר למדפסת זה טונר סנטר.

2018-08-21 01:00:00
2018-08-21 01:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך