כמה עולה פרגולה מאלומיניום?

תוכן פרסומי

פרגולת אלומיניום נחשבת לגמישה מאוד לעיצוב בהתאמה אישית, אין צורך בהיתרי בניה כדי להקים אותה, ניתן לשלב בה מנגנון חשמלי, המחיר שלה נוח ולא פחות חשוב אין צורך לבצע בה שום תהליכי תחזוקה או ניקיון לאורך השנים

(צילום: Freepik)

אם אתם מעוניינים לעצב מחדש את הגינה או המרפסת שלכם באמצעות מבנה או מקור צל, פרגולה מאלומיניום היא שיטה מצוינת להשיג את המטרה. פרגולות הפכו להיות פופולריות בשנים האחרונות, והן זמינות בעיצובים וחומרים חדשים שהופכים אותן למשתלמות ומתאימות למגוון גדול של בתים וסגנונות אדריכליים. הסיבה שפרגולת אלומיניום הפכה ליותר פופולארית מפרגולת עץ למשל, היא משום שחומר האלומיניום מביא איתו קשת רחבה של יתרונות הן באופן כללי והן בהיבט של תכנון, עיצוב והתקנה של פרגולה. בהמשך נרחיב על אותם יתרונות אך חשוב להכיר כי פרגולת אלומיניום נחשבת לגמישה מאוד לעיצוב בהתאמה אישית, אין צורך בהיתרי בניה כדי להקים אותה, ניתן לשלב בה מנגנון חשמלי, המחיר שלה נוח ולא פחות חשוב אין צורך לבצע בה שום תהליכי תחזוקה או ניקיון לאורך השנים. החומר הוא קל וגמיש אך יחד עם זאת חזק ועמיד לאורך שנים רבות.

אז אם החלטתם על התקנת פרגולה פנו לאתר המרכז לפרגולות אלומיניום למציאת קבלן מתאים, סביר להניח שהשאלה הראשונה שאתם תוהים לגביה היא כמה עולה פרגולה מאלומיניום. פרגולות מאלומיניום משתנות בגודלן, בסגנונות העיצוב וגם לבחירת המיקום יש השפעה על המחיר הכולל של כל הפרויקט.

התמחור נקבע לפי סגנון העיצוב של הפרגולה

ברוב המקרים, כשתשאלו קבלן בניה כמה עולה פרגולה מאלומיניום, התשובה שתקבלו תהיה בסביבות 10,000 עד 24,000 ₪. רוב בעלי הבתים משקיעים כ-14,000 ₪ לפרגולה מרובעת מאלומיניום עם עיצוב קלאסי. בנוסף מה שעוד ישפיע על המחיר הוא הגודל שלה, הסוכך, סוג הפתיחה והסגירה שלה ומשתנים נוספים.

עלויות התקנה של פרגולה מאלומיניום בסוגים שונים

כך למשל, Alumawood הוא אלומיניום שנצבע והוטבע כך שייראה כמו עץ. הוא עמיד בפני פגיעות בהשוואה לעץ ובדרך כלל זמין במחיר שאינו יקר. יחד עם זאת, הוא דק למדי, הצבע עלול לדעוך ולהפוך לגיר עם הזמן, ולכן הוא דורש צביעה מחדש מדי פעם.

אלומיניום וויניל הם חומרים שניתן לשלב מכיוון שרוב הפרגולות או כל גגון למרפסת  שמיוצר מוויניל דורשות ליבת אלומיניום לחוזק ויציבות. סגנון זה מאפשר טיפול בתחזוקה נמוכה של ויניל עם חוזק ויציבות של מתכת. פרגולות מחומרים אלה בנויות בסגנונות מודרניים או קלאסיים, והן דורשות פחות תחזוקה מאשר פרגולות עץ.

אם אתם תוהים כמה עולה פרגולה מאלומיניום בסגנון עיצוב זה, התמחור שלהן נקבע בהתאם לגודל הפרגולה והעיצוב שתבחרו.

יתרונות פרגולה מאלומיניום

פרגולות מאלומיניום הן סוגי מבנים שמוסיפים סגנון וצל לגינה, וכמו בכל פרויקט בניה אחר, הן מגיעות עם תכונות חיוביות שכדאי להכיר. כך, למשל, פרגולות זמינות באפשרויות עיצוב שונות הן מגיעות במגוון צורות וניתנות להצמדה לבניין או להיות מותקנות כמבנה עצמאי.

ניתן לבחור אותן בגוון מובנה או לבחור את פונקציית הגוון שאתם רוצים. הן מוסיפות סגנון וגבולות לאזורי חוץ, וכשבודקים כמה עולה פרגולה מאלומיניום, בדרך כלל מבינים שהיא יקרה משמעותית ממבנים חיצוניים אחרים.

2037-08-26 03:05:00
2037-08-26 03:05:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך