ליזי שמעוני תנהל את החינוך העל יסודי

ערן קמינסקי
2018-10-28 01:00:00
2018-10-28 01:00:00

מנהל החינוך הודיע על מינויים חדשים, כאשר שמעוני תעזוב את החינוך היסודי לאחר 11 שנים ואילו רחל שילון תנהל את מחלקת הצרכים המיוחדים

עיריית מודיעין הודיעה השבוע על מינויים חדשים במנהל החינוך בעירייה: ליזי שמעוני, מנהלת המחלקה לחינוך יסודי ב-11 השנים האחרונות, תעבור לנהל את החינוך העל יסודי  ואילו רחל שילון מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת צרכים מיוחדים.

שמעוני הייתה חברה בצוות הניהול של מנהל החינוך העירוני, כשבמסגרת תפקידה פעלה בתחומים רבים בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. לשמעוני תואר שני MA בהצטיינות במדיניות וניהול מערכות חינוך באוניברסיטת בר אילן, ותואר שלישי PHD מאוניברסיטת בר אילן בחינוך בנושא מדיניות חינוכית של מנהלי בתי הספר העל יסודיים בישראל בעידן של תחרות הישגית.

שמעוני אמרה השבוע: "אני רואה חשיבות רבה בהיכרותי את מערכת החינוך על הרצף החל בחינוך היסודי וכעת בחינוך העל יסודי. אני משוכנעת, שעם הכוחות המעולים שיש לנו כאן במערכת החינוך העירונית, יש לנו את הכלים, היכולות והאנרגיות להמשיך ולהעפיל לפסגות חדשות, תוך מתן מענה פרטני וייחודי לכלל התלמידים והעוסקים במלאכת החינוך".

רחל שילון שתנהל את מחלקת הצרכים המיוחדים, ניהלה במשך 16 השנים האחרונות את המחלקה לחינוך מיוחד באגף החינוך בבית שמש. לאחר מינוייה אמרה שילון: "אני שמחה ונרגשת להתחיל פרק חדש בעיריית מודיעין לאחר 16 שנים בהן ניהלתי את המחלקה לחינוך מיוחד בבית שמש. אני מאמינה ומקווה שהידע והניסיון שצברתי, יסייעו לי לשרת את אוכלוסיית העיר הנפלאה הזאת באופן מיטבי ולשביעות רצון כולם".

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »