למה כדאי ללמוד את תחום הנדל"ן?

תוכן פרסומי

לימודי נדל"ן משלבים בין תיאוריה לפרקטיקה ומתאימים לכל מי שרוצה להבין לעומק את התחום ולפעול בו בצורה מושכלת

(צילום: Freepik)

תקופת הקורונה הצביעה על החשיבות הרבה שיש למגורים בתפיסה האנושית. כולם מחפשים קורת גג, אזור נוחות וחוף מבטחים ושוק הנדל"ן המקומי והעולמי לא עוצר לרגע.
נכס מניב יכול לספק עבורכם הכנסה פאסיבית שתאפשר לכם לישון בלילה בלי דאגות וליהנות מתשואות מרשימות גם עם הון עצמי נמוך ואפילו ללא הון עצמי. אולם, על מנת להצליח בתחום הנדל"ן המסועף המבוסס על הכרות מעמיקה בזירה התחרותית, יש ללמוד אותו לעומק ומהמומחים, משקיעים שחיים ונושמים את הקרקע, מכירים את החוקים והתקנות, וידעו כיצד ללמד אתכם כיצד לזהות השקעות נדל"ן טובות ולמנף אותן, כדי לסדר לעצמכם ולילדכם עתיד טוב יותר או לפחות להשקיע כדי להרוויח ולהעלות את איכות החיים. 

לימודי נדל"ן יעניקו לכם את הרקע המבוקש אודות החוקיות וכללי המשחק בסצנה הנדל"נית שמושפעת מכוחות השוק על מנת להשקיע באזור הנכון ובטיימינג הנכון ולדעת גם מתי לממש את ההשקעה. ענף הנדל"ן כמו כל תחום השקעות דורש ידע מקדים ובעיקר הכנה ועם זאת, הוא נחשב לבטוח ופשוט יותר להשקעה מסיכונים שטמונים בהשקעות מסוג אחר.
עם איזה ידע וכלים תצאו בסיום לימודי נדל"ן?

לרכוש כדי למכור או להשכיר? זו השאלה!
יש הבדל בין מימוש ההשקעה ברכישת נכס או שטח ובין שכירות. חשוב להבין מראש על מנת לבנות עליו או לשפץ ולשדרג ולמכור במטרה להשיג תשואה גבוהה יותר ובין לרכוש נכס על מנת להשכיר אותו וליהנות מהכנסה פאסיבית.
חשוב לבחון היטב היכן ממוקם הנכס מבחינת אזור גיאוגרפי, סביבה בהתפתחות, האם זה אזור מבוקש על ידי משפחות עם ילדים או זוגות צעירים, אולי סטודנטים ואולי עכשיו הוא נחשב לאזור פחות אטרקטיבי אבל הוא צפוי להתייקר בהמשך. כנ"ל בנוגע לידע מקדים אודות כניסה לקבוצת רכישה וכן חישוב התשואה המשוערת ממכירה לעומת השכרה.
יש מי שמעדיפים להשכיר כדי ליהנות מהכנסה פאסיבית לאורך זמן ואחרים מעדיפים למכור ולהרוויח במזומן לפי תנאי השוק. חלק בלתי נפרד ממערך הלימוד קשור בגיבוש האסטרטגיה הנכונה להשקעות שהיא מותאמת אישית גם לפי היכולת הכלכלית של כל משקיע, אך גם קשורה להבנת כוחות השוק בענף.

איך ניתן להשקיע גם ללא הון עצמי?
לימודי נדל"ן מקנים מידע על אפשרויות השקעה עם הון עצמי נמוך או ללא הון עצמי בכלל. לדוגמא, על ידי לקיחת הלוואה מסוימת, מציאת מקורות מימון חלופיים למימון בנקאי (לדוגמא מימון חוץ בנקאי) או בכלל חבירה למשקיעים אחרים ותיווך בין עסקאות וגזירת עמלות מביצוע התיווך בין המוכרים למשקיעים. ההתנהלות הפיננסית היא חיונית להצלחה כדי למזער את הסיכונים ולהעלות את הסיכויים להצלחה.

סגירת עסקאות בדרך האפקטיבית ביותר
חשוב מאוד שהידע שיועבר בקורס נדל"ן יהיה הן מההיבט הפיננסי והן מההיבט הניהולי, במיוחד אם בכוונתכם להשכיר נכסים ואתם רוצים למקסם את ההשקעה. כמה להשקיע בשיפוץ, איך לבחור את השוכרים, ניהול מו"מ והסכמים קצרים או ארוכי טווח שיגנו על הנכס שלכם מפני ירידת ערך.
המטרה היא להעלות את הערך עם השוכרים או הרוכשים הנכונים וככל שהסביבה מתפתחת ונעשית יותר יוקרתית ויותר אטרקטיבית.
לימודי נדל"ן יסייעו לכם גם להיות יזמי נדל"ן להבין כיצד מעריכים שווי קרקע ומה חשוב לדעת ברמה ההנדסית התכנונית וכן מההיבט המשפטי של זכויות וחובות של מוכרים ורוכשים וכן ניתוח כדאיות של פרויקטים, שתדעו למה אתם נכנסים לפני שמתחילים להשקיע או לעסוק בענף הנדל"ן.
לימודי נדל"ן משלבים בין תיאוריה לפרקטיקה ומתאימים לכל מי שרוצה להבין לעומק את התחום ולפעול בו בצורה מושכלת.

2037-05-19 02:41:00
2037-05-19 02:41:00

כתבות נוספות

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

המשך קריאה »

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המשך קריאה »

שדד את ההיסטוריה

תושב מודיעין נעצר בחשד לסחר בלתי חוקי בעתיקות, ובחיפוש בביתו נמצאו 1,800 פריטים היסטוריים, חלקם נדירים • על פי החשד, החשוד רכש את הפריטים מסוחרי עתיקות מהשטחים ומכר אותם ללקוחות בחו"ל

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך