למה לא כל יום שבת (שחורה)?

אביב רון
2018-07-12 01:00:00
2018-07-12 01:00:00

אלפי אנשים ונשים בכל הגילאים, כולל סבתות שבאו עם הנכדים, צרחו והשתוללו מול אוזי כאילו אין מחר

האמת חייבת להיאמר: יצאתי אידיוט מושלם כשלא התייצבתי השבוע להופעתו של אוזי אוסבורן בראשל"צ. נאלצתי לצפות בתוגה ובושה בפוסטים של חברים שהיו במקום, ובגרון ניחר זימרו עם אוזי את מיטב הקלאסיקות שלו ושל להקת העל "בלק סאבאת". לי נותר רק לחפש להיכן להוליך את קלון היעדרותי.

וזאת יש לדעת: סצינת ה"מטאל" בועטת מאז 1970 והאש שלה לא שככה מעולם. דור הולך ודור בא ותמיד נמצאים התיכוניסטים החכמים שמבינים שמאחורי חומות הרעש והדיסטורשן יש אמירה מוזיקלית זכה וטהורה, מתוחכמת וייצרית, מלאה רעיונות נהדרים וכמובן בית חרושת לוירטואוזיות.

עם השנים נוספו למטאל גוונים וסוגות מופלאים. ה"דת'" הביא לקדמת הבמה את סגנון השירה (המגניב ביותר) שנקרא "גראולינג". באיזור הקהל נוצרה פסיכולוגיה מקורית שמאפשרת לאנשים לדחוף זה את זה בתרכובת מוזרה של אגרסיביות ואהבה. בקיצור – משהו שיכול להיראות מאוד פסיכי מהצד, ורק מי שבתוך העסק מבין כמה זה כיף. ולראייה: אלפי אנשים ונשים בכל הגילאים, כולל סבתות שבאו עם הנכדים, צרחו והשתוללו מול אוזי כאילו אין מחר. אחרי ההופעה הם חזרו לשמוע חווה אלברשטיין ואייל גולן ושלמה ארצי וביטלס, כי מי שאוהב מוזיקה פתוח להכל.

אם אינני טועה, באיזור הבית עם הגג האדום במודיעין נשמעו לא פעם ריפים שווים. הגיע הזמן לשפוך על המדורה הזו פח נפט כדי להגדיל את הבעירה.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »