מהם הקריטריונים הכי חשובים לבחירת אינסטלטור?

תוכן פרסומי

מחפשים אינסטלטור מומחה? סובלים מתקלה במערכת האינסטלציה ? דרך האתר אינסטלטורס תוכלו להזמין אינסטלטור מקצועי, אמין וזמין

(צילום: Freepik)

לאורך השנים כולנו זקוקים לבעלי מקצוע כדי לשמור על תפקוד תקין של ביתנו. תחזוקה נכונה ובחירה מדויקת של בעלי מקצוע חוסכת לנו זמן יקר ואנרגיה, מייעלת עבורנו תהליכים, חוסכת לנו לא מעט כסף ומאפשרת לנו לחוש שקט נפשי ולהיות בטוחים כי תוך זמן קצר התקלה תיפתר ונוכל לחזור לשגרה. הפעם בחרנו לעסוק באחד מבעלי המקצוע הכי חשובים במשק הישראלי, הלא הוא האינסטלטור. אם קיבלתם חשבון מים גבוה ממה שאתם רגילים לקבל בדרך כלל, אם אתם מזהים סימנים של נזילות או רטיבות, אם אתם מורידים את המים בשירותים אבל הם לא יורדים כמו שצריך, כנראה שאתם צריכים להזמין אינסטלטור.

אז איך בוחרים?

הקריטריון הראשון והכי חשוב לבחירה הוא שאכן מדובר באינסטלטור. זה נכון שמדינת ישראל לא קבעה שום חוק למי נחשב אינסטלטור ומי לא, זאת בשונה מתחומים אחרים כמו חשמל או הנדסאות ויחד עם זאת, אפשר די בקלות להבין אם אתם משוחחים עם בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו או עם חאפר, עוד לפני שאתם מחליטים להזמינו. בעיקרון יש שתי אפשרויות לבחור אינסטלטור. האחת היא דרך אנשים שאתם מכירים כמו למשל לשאול המלצה בקבוצת הוואטסאפ השכונתית או לדבר עם השכנים שלכם. השנייה היא לברר בעצמכם, למשל דרך רשת האינטרנט ולחפש המלצות של לקוחות אמיתיים. בשלב הבא תוכלו לצלצל לאינסטלטור ולספר לו על הבעיה שלכם, לשאול במה היא כרוכה וממה היא נובעת. לפי התשובות תוכלו כבר לקבל אינדיקציה. בנוסף, חשוב לשאול את האינסטלטור האם הוא מוציא קבלה ולא פחות חשוב- האם הוא נותן לכם אחריות על התיקון ועל החלקים.

זמינות

בדרך כלל בעיות הקשורות למערכת האינסטלציה כמו פתיחה של סתימה בשירותים, תיקון ניאגרה או תיקון נזילה, אלו לא תקלות שסובלות דיחוי. לכן, אתם צריכים אינסטלטור שיהיה עבורכם זמין. לפעמים הזמינות צריכה לבוא לידי ביטוי עוד באותו יום, ולפעמים היא סובלת דיחוי של יום או יומיים.

מה לגבי המחיר?

בעיקרון המחיר שנקבע לתיקון מורכב מכל מיני פרמטרים ומשתנה בין בעל מקצוע לבעל מקצוע, אך עדיין נשאר פחות או יותר אותו הדבר. תוכלו להתרשם מהמחירונים של תקלות הקשורות למערכת האינסטלציה כמו פתיחה של סתימה במקלחת, איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית והתקנת ברז במחירונים המתפרסמים באתרים המפרסמים בעלי מקצוע בתחומים שונים ולהתרשם מהממוצע. זכרו! מחיר נמוך מאוד אמור להעלות חשד ומחיר גבוה מאוד לאו דווקא מעיד על מקצועיות. ובכן, בין אם יש לכם בעיה של סתימה בשירותים, בין אם עליכם להתקין ברז או סיפון, שווה להיעזר באינסטלטור מומחה ממודיעין שיסייע לכם בפתרון הבעיה שלב אחר שלב במקצועיות ויעילות.

מחפשים אינסטלטור מומחה? סובלים מתקלה במערכת האינסטלציה ? דרך האתר אינסטלטורס תוכלו להזמין אינסטלטור מקצועי, אמין וזמין הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המומחים שלנו פותרים את כל סוגי התקלות במערכת האינסטלציה בין אם מדובר בנזילה פשוטה ובין אם אחת מורכבת. כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ונשמח לתאם איתכם זמן שמתאים לכם ולטפל בבעיה.

2037-09-09 01:57:00
2037-09-09 01:57:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך