מה גלום בתוך תהליך של הסדרת מעמד לבן זוג זר?

תוכן פרסומי
2036-02-27 02:06:00
2036-02-27 02:06:00

בני הזוג הזרים לא זכאים באופן אוטומטי לכדי מעמד של תושב קבע מתוקף של נישואין עבור תושבות של קבע, כי אם על פי אשר קבוע בהוראות של נוהל

(צילום: PIXABAY)

הסדרת מעמד לבן זוג זר אשר התחתן עם תושבת קבע בנישואין תקינים, המטרה שלה עבור צורך של שמירה על התא האפשר ומענק בקרב בני הזוג לנהל במשותף משפחה כשרה בתוך מדינת ישראל.

מהן הזכויות של הסדרת מעמד לבן זוג זר?

הזכות של תושב קבע עבור תא משפחתי לא זכות ודאית וכי בני הזוג הזרים לא זכאים באופן אוטומטי לכדי מעמד של תושב קבע מתוקף של נישואין עבור תושבות של קבע, כי אם על בי אשר קבוע בהוראות של נוהל. בת זוג אשר הינה זרה אשר ביצעה חופה וקידושין אל תושב של קבע או לחלופין בן זוג זר אשר עבר תהליך של ברית נישואין עם תושבת קבע ורוצים לבצע בקשה שח הסדק מעמד בתוך מדינת ישראל, יטופלו על פי הוראות הנוהל,

מי מבינכם אשר נישא אל מול תושב של קבע ומתקיים במדינה זרה, אבל רוצה לשוב למדינת ישראל לשם ביצוע חיים משותפים בקרב בני זוג שלכם, נדרש בהגשה של בקשה מבעוד מועד עוד לפני שהוא בא לידי מדינת ישראל, כאשר הוא אזרח של מדינה אשר למדינת ישראל יש אתה הסכם חף מוויזה של כניסה מוסדרת מלכתחילה. בתהליך של בדיקה של בקשה יוענק בידיים שלכם רישיון של כניסה ושל עבודה מסוג של ב' אחד כללי או לחלופין מתן של רשות מת"ק למי מבינכם אשר תושב של המקום, לזמן בין עד שישה חודשים שלא ייכלל במסגרת הפרוצדורה המדורגת, דבר זה על פי הערות של אלמנטים וכן עבור המצאה של טפסי הסף אשר הינם הכרחיים ולהיעדר של מניעה שונה. במידת הדרישה יומשך תוקף של הרישיון כלה בגמר הבחינה על פי הערות של אלמנטים ולחוסר של מניעה על פי סעיף ד' שניים אל מול הנוהל. בסיום הבחינה, לאחר הגשה של בקשה ובאם יוחלט להעניק לה היתר ובחפות של מניעה, על פי הנוהל, אפשר יהיה להתחיל בפרוצדורה אשר במסגרתה יוענק לכם היתר של עבודה לזמן של כעשרים ושבעה חודשים והיתר ישיבה זמנית עבור כשלוש שנים ובגמר תושבות של קבע.

כאשר עסקינן במי מבינכם אשר הינו תושב של מקום, הדבר מתייחס לחוק של אזרחות והכניסה לתוך מדינת ישראל הוראת השעה. מי אשר בקרבכם אשר תלויה וניצבת במקרה שלו בקשה מתוקף נוהל וננקטו נגדו הליכים של אכיפה, יבוצע באמצעות מנהל אכיפה וזרים ווידוא אל מול הלשכה אשר מטפלת ואחרי זה תבוצע החלטה לגבי המשך של פרוצדורה של אכיפה אל מול על פי נהלי של הוצאה של צו 10.4.0001.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »