מה שווה לנו הדשא הזה אם אנחנו לא כובשים בו?

אבירם שקד

עירוני מודיעין טסה במשחקי ההכנה כאילו אין מחר, ואז החלה הליגה • תיקו אפרפר מול היריבה ההיסטורית במגרש הביתי ועוד לעיני ראש העירייה? • יכול להיות שהדשא החדש שיגיע באוקטובר יעזור • אבל כנראה שלא

למרות שנים ארוכות של מפלות ואכזבות הפגינה הקיץ עירוני מודיעין חוסר זהירות מקומם כשניצחה בכל משחקי האימון שערכה, כולל 0:2 על מעלה אדומים ו-3:4 על אור יהודה, והגדילה לעשות עם שני ניצחונות במסגרת הגביע, 1:4 בפנדלים על עירוני אשדוד, אחרי 2:2 בתום הזמן החוקי, ו-0:3 על הפועל לוד. אז הבועטת העירונית רכבה על המומנטום למחזור הראשון של הליגה כמו ילד על קורקינט ביום כיפור. וגמרה במיון עם אף שבור.

היריבות בין עירוני מודיעין לגבעת זאב מתפתחת ליריבות היסטורית. כלומר, בהיסטוריה שכנראה נעדיף לשכוח. תפקידה של האחת הוא להזכיר ליריבתה שהיא טובעת. הן כבר לא נאחזות זו בזו כדי לטפס לפסגה האחת על גופת רעותה, הן עושות זאת כי אם כבר אני תקועה פה בליגה ב' הבוצית, אז גם את תישארי.

אשתקד הוגרלו השתיים למפגש במחזור הפתיחה וזה נגמר ללא שערים. הייתה זאת, אגב, שירת הברבור של שרון חיטמן שלאחריה לא אסף ולו נקודה לרפואה במשך ארבעה מחזורים נוספים בטרם הוחלף בדני רודיטי על הקווים. אותו דני אותו החליף חודשיים קודם לכן. בנוער הוא החליף פסים עם יוסי אבוקסיס והיום הוא מחליף איתו טיפים לשמפו, אבל עירוני מודיעין זה ג'וב כל כך גרוע שאולי עוד יצמחו לו שיערות אפורות.

אז חיים ביבס הגיע לברך והבנות שיחקו במחצית כאילו הן זן בסכנת הכחדה. אבל בחגי קול לא נותרו סנטימנטים לקבוצה שהעלה ליגה והוא צופף את שורותיה של קבוצתו הנוכחית עד שהפכו לריבועים. שחק בן שבת חגג צמד מול לוד, אבל רגלו הייתה קצרה מלהושיע. אביתר ברוכיאן כבר עם שניים בגביע, אבל הליגה זה סיפור אחר. דני רודיטי זרק למערכה את טל קוגן כבר בדקה ה-26 וקיבל ממנו תפוקה, כרטיס צהוב. נועם מזרחי נכנס בדקה ה-72 ולא הספיק להיכנס לפנקס. רועי ארדן שנכנס רק בדקה ה-86 לא הספיק לגעת בכדור. כל זה הספיק לנקודה. הציון- מספיק בקושי.

אם יש ספק אין ספק: הליגה עוד לא התחילה וכבר היא בורחת. ההיסטוריה מוכיחה שאפשר לסמוך על דני שיביא את הקבוצה לפלייאוף העליון. מה שכן, אפשר לסמוך על כל השאר שיפריעו לה לרוץ בו עד הסוף. אלא אם מדובר בסוף המר.

בינתיים, אגב, במקום לזכות באליפות, מסתפקים אצלנו בזכייה צנועה יותר, כגון ציון לשבח על טיפוח וסדר המגרש. סיפור אמיתי. בתוך כך הודיעו בשבוע שעבר העירייה על תחילת העבודות לשדרוג מגרשי הכדורגל בעיר: "העבודות, המבוצעות בהשקעות גדולות צפויות להמשך עד אמצע חודש אוקטובר. במסגרת העבודות שהחלו השבוע יוחלף כר הדשא הנוכחי במגרש הכדורגל בעמק בית שאן בדשא סינטטי חדש ואיכותי בעל צפיפות גבוהה העומדת בתקנים המחמירים של פיפ"א".

לא חבל על הכסף? במקום דשא סינטטי בעל צפיפות גבוהה, באמת שהיו יכולים להסתפק ברכישת ראש דשא סטנדרטי. עם כל הכבוד לתקנים המחמירים של פיפ"א. בשביל קבוצה בסדר הגודל של עירוני מודיעין הנוכחית, די בתקנים של ההתאחדות למיני גולף בישראל.

2018-09-26 01:00:00
2018-09-26 01:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך