ניסים ונפלאות

טרי בן קטיעי – הומאופטית קל

למרות שאני חרדית אני עוזרת – גם בשישי ובשבת – לנשים רבות הסובלות מבעיות בריאותיות רבות ללדת באופן טבעי, ומצליחה לממש את שליחותי החברתית: לסייע לגברים ולנשים להתרפא באופן טבעי

(צילום: דניאלה קונטיני)

במשך שבועיים לא יצאתי מבית החולים בו אושפז בני בן ה-8, כתוצאה מתאונת דרכים קשה בדרך לבילוי שגרתי עם חבריו. לאחר שהתנדב לעבור לתא המטען של הרכב שבו נדחסו שמונה נוסעים הוא נפצע באורח קשה וסבל מחמש חוליות שבורות, שבר בעצם החזה, דימום בראש וקרע בכבד, ואושפז במחלקת טיפול הנמרץ כשהוא מורדם, מונשם ומחובר למכשירים ולתרופות שהוזרקו לו דרך הווריד.

מהר מאוד גיליתי שהתרופות שבני מקבל לא משפרות את מצבו. היה לי ברור שטיפול הומאופתי יעזור לו מהר יותר, ואף יצליח לסייע בהחלמה באופן יעיל ונכון יותר, שהרי הגוף אמור לרפא את עצמו. בתחילה ערכתי בסתר טיפול הומאופתי בבני, אך עד מהרה הבנתי שזה יסייע לו מאוד להבריא בכוחות עצמו, וכך אכן היה. הצוות הרפואי שותף לטיפול ההומאופתי שנתתי לבני וכך, ממצב של פצוע קשה שחייב ליווי צמוד במשך כל שעות היממה, הצליח בני להחלים תוך חודש ימים בלבד.

הרופאים אמרו שהשיקום שלו יימשך לפחות שנה, אך בזכות בורא עולם והודות לכך שאני אמו הייתי על ידו, הייתי מסוגלת באמצעות הידע והניסיון שלי לעזור לו לקבל את הטיפול המתאים ביותר עבורו. בני אבי נולד מחדש, וכך גם אני.

החוויה הקשה שעברתי עם בן אחר שלי גרמה לי לעסוק בהומאופתיה. כאם צעירה לשני ילדים קטנים, בני סבל מאסטמה קשה, בדיוק כמו שאני, אחי והאבא שלי סבלנו מאסטמה. ביום בו נקבע מועד הטיסה של משפחתנו לעלות מקנדה לישראל אושפז הבן באוהל חמצן עד לייצוב מצבו הבריאותי. המזוודות כבר נארזו אך נאלצנו לדחות את הטיסה. כשהגענו ארצה, קיבל בני, שהיה אז רק בן שנתיים, טיפול אינטנסיבי עם תרופות רבות, אך למרות זאת המשיך להשתעל ולחוות קשיי נשימה. בעקבות פגישה עם הומאופתית שהציעה לתת לו תרופה הומאופתית בני החל לנשום כמו שצריך ואף נפרד מהתרופות ומהסטרואידים שלקח.

למרות שאני חרדית, אני זמינה לנשים בהן אני מטפלת גם בימי שישי ובשבתות – במיוחד כשמדובר בנשים הכורעות ללדת, ואני מלווה אותן – גם אם זה כרוך בנסיעה בשבת. בעקבות שישה ניתוחים קיסריים שעברתי פיתחתי שיטה ייחודית המונעת כאבים וסיכונים מיותרים לנשים הרות רבות. עד כה סייעתי למאות נשים בהריון ללדת בלידה טבעית – למרות שפעמים רבות המליצו רופאיהן על ניתוח קיסרי. זאת באמצעות השיטה שפיתחתי, המסייעת לנשים רבות בהריון מתקדם להתכונן ללידה, ומסייעת במקרים רבים לזירוז הלידה ולהסדרת צירי הלידה, לטיפול בבעיות נפוצות בלידה כגון: לידת עכוז, עיכובים בלידה מסיבות שונות, ירידת מים אצל היולדת, נשים הסובלות מסוכר ורופאיהן ממליצים על ניתוח קיסרי בשל גודל העובר, ועוד.

פעמים רבות הפחדים והחששות של האישה בהריון גורמים לה לעצור את הלידה, ובעקבות זאת מגיעות נשים רבות לניתוח קיסרי. על מנת שאישה תהיה מאוזנת במהלך הלידה, צריך לטפל בה כבר במהלך ההיריון. פעמים רבות מגיעות נשים בשבוע ה-40 להריונן לבית החולים ללא צירים, אבל הרופאים לא יודעים כיצד להתמודד עם זה. כתוצאה מכך הן מקבלות זירוז – לידה אלימה שמובילה להזרקת אפידורל. ההכנה ללידה טבעית שאני עושה נעשית לפי קצב הגוף של האישה ובסביבתה הטבעית.

מזה עשרות שנים השליחות החברתית שלי היא לסייע בעזרת הטיפול ההומאופטי לאנשים בוגרים ולילדים לרפא את עצמם ואת גופם, להרגיש טוב יותר ולשפר את איכות חייהם, וזה נעשה הודות לטיפול בשורש הבעייה והתקדמות לריפוי אמיתי הכולל התבוננות פנימית. המחלות באות מבפנים, ואם לא נטפל בהן, הגוף יעבור לתקוף איבר אחר – חיוני בדרגה היררכית אחת מעל זה שהותקף לפניו.

כעולה חדשה בישראל, שנולדה במונטריאול בקנדה לאם קנדית ואב ניצול שואה, למדתי הומאופתיה בקולג' הישראלי בתל אביב. בהמשך לימדתי בקולג' והרחבתי את הידע המקצועי שלי באמצעות הומאופתים בכירים, שלימים הגיעו אלי כדי להתייעץ איתי ואפילו לטפל בבנות משפחתם בכל הקשור להריון ולידה.

חשוב לציין כי למחלות הפוקדות את גופנו יש שפה משלהן וניתן ללמוד מכל מחלה מה גרם להתפרצותה, וכך לטפל בבעיה האמיתית – במקום בסימפטום החיצוני שלה – כפי שנעשה פעמים רבות ברפואה הקונבנציונלית. למרות שקיימים כ-3,500 חומרים שונים, אני מכירה כל ייעוד של אחד מהם ואת השילוב ביניהם. עבורי ועבור ילדי היא השקט הנפשי והיכולת לחיות חיים מלאים ללא תרופות ובעיקר להבריא מבפנים.

2018-08-22 01:00:00
2018-08-22 01:00:00

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך