סכנה בכבאית

כתבי מודיעין NEWS
2037-10-04 01:13:00
2037-10-04 01:13:00

כבאי בן 43 ממודיעין מואשם כי נהג במהלך פעילות מבצעית כשהוא תחת השפעת אלכוהול וקנאביס וגרם לתאונה בה נהרגה פעוטה בת שלוש

(צילום: דוברות המשטרה)

פרקליטות מחוז מרכז הגישה אתמול (ראשון) כתב אישום נגד כבאי תושב מודיעין, שגרם לפני שלושה חודשים לתאונה בלוד בה נהרגה פעוטה בת שלוש.

הכבאי בן ה-43 המשרת במרחב איילון בשירותי הכבאות, מואשם בגרימת מוות ברשלנות ונהיגה תחת השפעת אלכוהול, כאשר בגופו אותרו גם שרידי קנאביס.

האירוע התרחש באמצע חודש יולי האחרון, כאשר במהלך פעילות מבצעית נהג הכבאי ברכב הכיבוי, עם סירנה פועלת, נכנס לצומת ברמזור אדום והתנגש ברכב פרטי. כתוצאה מההתנגשות נפצעה הפעוטה פנינה משה וסבלה מחבלת ראש, ואימה נפצעה באורח קל. הפעוטה פונתה לבית החולים במצב אנוש ותוך מאמצי החייאה, אולם נפטרה בהמשך. הכבאי מואשם גם בעבירות של נהיגה בקלות ראש שגרמה לתאונת דרכים ובנזק לרכוש.

בעקבות הגשת כתב האישום הושעה הכבאי מתפקידו עד לסיום ההליכים. משירות הכבאות וההצלה נמסר: "ננקוט במדיניות של אפס סובלנות כנגד חריגות מנורמות מקצועיות מבצעיות, ערכים ופקודות".

 אימה של הילדה סיפרה במהלך ימי השבעה לאתר YNET : "הכול היה כל כך מהיר. ראיתי את הכבאית ואז ראיתי את פנינה לא במצב שהייתי רוצה לראות אותה. אחרי זה ראיתי רכב הרוס ואימא שלא יודעת מה לעשות עם עצמה. קשה לי לעכל ולתפוס שפנינה איננה. הבגדים שלה עוד בארון, המיטה עדיין מוכנה. זה הדבר הכי קשה".

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »