פרויקט הדיור המוגן במע"ר יוצא לדרך

יהודה גולן
2036-06-17 04:54:00
2036-06-17 04:54:00

אגף ההנדסה בעירייה המליץ לתת היתר בנייה לשלב הראשון בפרויקט, שיכלול 250 יחידות דיור ובנייתו צפוייה להסתיים בעוד שלוש שנים בעלות של 300 מיליון שקל

(הדמיה: באדיבות 'עד 120')

פרוייקט הדיור המוגן במע"ר יוצא לדרך: אגף ההנדסה של העירייה המליץ לרשות הרישוי המקומית (בה יושבים ראש העירייה חיים ביבס ומהנדס העיר צחי כץ) לתת היתר בניה לשלב הראשון של הפרויקט שתקים בחלקו הדרומי (בסמוך לקניון) של מרכז העיר החדש חברת עד 120.

הבקשה למתן ההיתר מתייחסת לשלב הראשון של הפרויקט, בו תתבצע חפירת חניון תת קרקעי בן שתי קומות, שיכלול גם חללי משרדים ומחסנים, חדרי חשמל ועוד. שטח שתי הקומות הנ"ל יתפרש על פני 8,354 מ"ר, בנוסף לשטח חניה של 360 מ"ר.

על פי התכנית תבנה חברת עד 120 מרכז מגורים לאוכלוסייה המבוגרת בשטח של למעלה מ-20 אלף מ"ר, בנוסף לאלף מ"ר נוספים שיוקדשו לטובת שטחי מסחר בקומת הקרקע. כמו כן ייבנו למעלה מ-10 אלפים מ"ר עבור שטחי שירות.

בית הדיור המוגן יכלול 250 יחידות דיור, ובהם גם מחלקה סיעודית, כאשר לקהל יוצעו דירות גן עם מחסנים וחניות פרטיות, שטחים למבקרים ומסעדה וקפיטריה, בריכה, ספא וחדר כושר. כמו כן יוקמו במקום גם מרפאה ומכון פיזיותרפיה, בית כנסת ועוד. עלות הפרויקט נאמדת ב-350 מיליון שקל.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »