שיווק משרדי חברת נאות המכבים בפארק הטכנולוגי עומד להסתיים

יהודה גולן

בבניין שיוקם ברחוב צלע ההר נותרו לשיווק שטחי משרדים בהיקף 3,500 מ"ר מתוך 13,500 • היזם שגיא אורנשטיין גם נוקב במחיר: "7,500 שקל למ"ר"

מצוקת שטחי המסחר במודיעין הביאה לכך שכמעט כל נכס נדל"ני שיוצא לשיווק בתחום המשרדים או החנויות מצליח להימכר במהירות גבוהה יחסית. גם הנכס האחרון ששווק בפארק הטכנולוגי ע"י שגיא אורנשטיין, שחבר לחברת נאות המכבים להקמת בניין משרדים שיכלול גם שטחי מסחר, נמכר כמעט כולו לחברי קבוצת רכישה שהקים אורנשטיין.

אורנשטיין, כמה נמכר?

"הבניין שאנחנו מקימים נמצא ברחוב צלע ההר בחלק הסמוך ליציאה מהפארק הטכנולוגי לכיוון תחנת הרכבת פאתי מודיעין ואני יכול לומר לך היום כי מתוך 13,500 מטרים רבועים של שטחי משרדים שמתוכננים להיבנות במתחם, חברי קבוצת הרכישה כבר קנו את מרבית השטחים ולמעשה נותרו לי לשווק רק 3,500 מטרים רבועים".

על פי התוכנית, שבקרוב תצא למכרז לקבלן מבצע, על המגרש בשטח 4.5 דונם ייבנה בניין משרדים בן שש קומות בשטח בנוי של 13,5 אלף מ"ר. בנוסף תהיה בבניין קומת מסחר במפלס הרחוב בשטח של כ־1,000 מ"ר שתכלול מסעדות וחנויות. בקומות המרתף ייבנה חניון תת קרקעי בשטח של 11 אלף מ"ר בעל קיבולת של כ־450 מקומות חנייה.

המגרש המיועד כבר עבר את שלב יישור הקרקע. המחירים שבורנשטיין מציע לקראת סגירת קבוצת הרכישה הם כ-7,200 עד 7,500 שקלים למ"ר משרדים וכ-12,000 שקלים למ"ר במפלס החנויות. "אלה מחירים שלא רואים כמעט במקומות אחרים ואם תוסיף לזה את היתרונות של העיר מודיעין ושל הפארק הטכנולוגי בפרט, תבין שמדובר בעסקה מעולה לכל הצדדים", הוא אומר.

הפרוייקט תוכנן ע"י משרד האדריכלים של גיורא רוטמן שלו זה כבר פרוייקט שלישי בעיר. בסיום הפרוייקט תנהל את הבניינים חברת נתם – אחת מחברות הגדולות בארץ לניהול מבנים משרדיים והם גם יציעו את שירותיהם למציאת שוכרים למבנה וניהול הגבייה.

בורנשטיין מעורב גם בהקמת עוד מתחם מסחרי, בכניסה למרכז עינב והוא אומר: "הגורמים העירוניים כאן רוצים ליצור את המרכז הטכנולוגי והלוגיסטי המרכזי באזור שיהיה גדול אף יותר מאיירפורט סיטי הסמוך. לצורך כך נוצר עוד יתרון של ארנונה נמוכה יותר ממקומות אחרים כמו איירפורט סיטי או ראשון לציון וזה מהווה גורם מושך של ביקושים לשטחי משרדים. הפארק הטכנולוגי של מודיעין נהנה כיום מתפוסה כמעט מלאה ויש דרישה משמעותית לשטחי משרדים גדולים מחברות מאזור המרכז וירושלים שמבקשות להגיע לאזור כדי לנצל את היתרון של ארנונה זולה, כמחצית מגובה הארנונה בירושלים".

2018-09-05 01:00:00
2018-09-05 01:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך