תושב אזור מודיעין נדבק בחצבת

ערן קמינסקי
2035-02-25 04:19:00
2035-02-25 04:19:00

משרד הבריאות הודיע כי הגבר הנמצא כעת בבידוד, שהה בטבריה בשישי האחרון שם בא במגע עם מאות בני אדם

משרד הבריאות הודיע השבוע כי גבר תושב אזור מודיעין נדבק בחצבת ובא במגע עם מאות בני אדם ביום שישי האחרון בעיר טבריה.

נכון לכתיבת שורות אלו טרם ברור היכן מתגורר הגבר, כאשר במשרד הבריאות טענו כי מדובר בתושב מודיעין ואילו מבדיקה שערכנו בעירייה עולה כי ככל הידוע להם מדובר על תושב מודיעין עילית. על פי משרד הבריאות מצבו של החולה טוב והוא נמצא בבידוד.

משרד הבריאות מסר הבוקר למודיעין NEWS כי הגבר שהה בטבריה בשישי האחרון, והיה במגע עם אזרחים רבים בקבר רבי מאיר בעל הנס בעיר, ובמלון כינורות שם היה בבית הכנסת, בלובי המלון ובחדר האוכל. המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור איתמר גרוטו, סיפר הבוקר לגלי צה"ל: "החולה ידע שיש לו בעיה, אבל לא ידע שמדובר דווקא בחצבת. רוב האנשים שהחולה בא איתם במגע מחוסנים. הכנסנו אותו לבידוד".

ממשרד הבריאות נמסר כי הגבר אכל בחדר אוכל נפרד עם 150 בנות מסמינר בית יעקב למורות, כאשר הודעה נמסרה למנהלת הסמינר ולכל לשכות הבריאות. מי ששהו במקומות אלה סביב השעות שפורטו, ושאינם מחוסנים בשתי מנות כנגד חצבת, מוזמנים לפנות בהקדם ללשכת הבריאות הקרובה לביתם על מנת לברר את הצורך בקבלת חיסון נגד חצבת.

עוד נמסר ממשרד הבריאות כי אנשים בריאים שנולדו לפני שנת 1957 נחשבים מחוסנים טבעית נגד המחלה. מצ"ב קישור לאתר משרד הבריאות ובו שאלות ותשובות בנושא מחלת החצבת: https://www.health.gov.il/Subjects/disease/Pages/measles_faq.aspx

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »