תחזית שבועית: 18 – 24 באוגוסט 2017

חוה מזר

 

אריה

החודש מאפיין שני ליקויים במזלכם: הראשון התרחש לפני כשבועיים, והשני יתרחש לקראת יום שני. בין ליקוי לבנה לליקוי חמה – חשוב להיות עירניים למה שקורה.

טיפ השבוע: בליקוי השני (השבוע) הקפידו במיוחד לא לתכנן משהו חשוב כמו ניתוח. שימו לב השבוע בענייני כספים ובנושא יחסי אנוש, שכן אתם עלולים לפגוע במישהו וליצור בעיה. נטייתכם להגיב בקיצוניות בולטת במיוחד עכשיו.

בתולה

זוהי תקופה מורכבת והפכפכה. ליקוי החמה שיתקיים ביום שני עשוי לגרור אחריו תקופה של לחצים ועומסים. מה שמתבטא אצל חלקכם בדאגות, בחוסר שקט נפשי או בחולשה גופנית. השתדלו לא להסתגר ושמרו על שפיות. יותר מתמיד אתם נוטים לאבד סבלנות ורוצים שהדברים יתרחשו כאן ועכשיו.

טיפ השבוע: אל תעשו שטויות בגלל גחמות ואל תקלקלו יחסים. הימנעו ממאמץ יתר והפחיתו את הדרישות המוגזמות מעצמכם.

מאזניים

זוהי תקופה שבה נדרש לשמור על גמישות תקשורתית, למצוא את האמת בין הנתונים הסותרים לעיתים זה את זה, ולשמור על יכולות ושיתוף פעולה עם האנשים סביבכם.

טיפ השבוע: ליקוי ירח (בשני) ונסיגת כוכב התקשורת מרקורי, עשויים להעלות סוגיות מתישות, לגרור אי הבנות, סכסוכים ובעיות בתחום התקשורת. היו זהירים במה שאתם אומרים ולמי. לא רצוי עכשיו לקבל החלטות ארוכות טווח. עדיף להמתין עד לאחר הליקוי.

עקרב

יש אנרגיה שסוחפת לדואליות ולניגודים. ליקוי ירח שיתרחש בשני, מתריע מפני הקצנה ותגובה לא מידתית על כל גירוי קטן. השבוע תחושו טעונים בעקבות גישה חשדנית ועוינת כלפי העולם.

טיפ השבוע: הדרישות והלחצים בולטים מתמיד, היזהרו משיקול דעת מוטעה, הימנעו ממניפולציות והיו מפוקסים. כדאי להכיר בכך שתקופה מורכבת לפניכם וכשתסתיים – תנשמו שוב לרווחה.

קשת

ליקוי חמה ביום שני עלול להעצים התלבטויות, לחצים והתמודדויות. חשוב שיהיו לכם מטרות מוגדרות והגיוניות ושתתכננו מראש את מה שאתם רוצים ומייחלים לו, תוך כדי התחשבות בסביבתכם.

טיפ השבוע: לא כדאי להתבלט באופן שימקד בכם תשומת לב וקנאה. חשוב שתחשפו את רגשותיכם רק בפני האנשים שאתם בוטחים בהם. תכננו את מעשיכם בקפידה.

גדי

שינויים, חוסר כיוון וכן רגישות בבריאות הפיזית והנפשית שלכם או של הקרובים אליכם מדאיגים אתכם. נסו לארגן סדר יום שקט או לפחות צמצמו את הפעילות למינימום הכרחי, במיוחד לקראת ימים ראשון-שני.

טיפ השבוע: בתוך כך, אתם חשים בדידות מוזרה או אכזבה מאנשים שמהם ציפיתם לסיוע ולעידוד. עליכם להתגבר עכשיו על תחושה של חוסר ביטחון שלכם.

דלי

ביום שני עומד להתרחש ליקוי חמה מול מזלכם, מצב שעשוי להיות לא קל לכם, בייחוד בענייני זוגיות, עבודה, כספים ושותפויות. כדאי שתתכננו ימים שקטים ונוחים והימנעו מלהיכנס לריב או לקונפליקט עם אנשים מחוץ או מבית.

טיפ השבוע: חשוב לעלות על דרך חיים שכוללת תזונה נכונה, פעילות גופנית, בילוי ויצירתיות שיחזירו לכם את שמחת העשייה ויאפשרו מרווח נשימה.

דגים

השבוע יש לכם נטייה להקשות על עצמכם, לדרוש יותר מדי ולשפוט את עצמכם בחומרה. שני ליקויים שהתרחשו בתוך שבועיים עשויים לפגוע בנקודות רגישות בחייכם. הליקויים יעצימו את הקושי שלכם לתפקד כרגיל ולעמוד בציפיות של אחרים ושל עצמכם.

טיפ השבוע: נסיעת כוכב התקשורת מרקורי מול מזלכם והקונפליקט שהוא מייצר עם כוכבים אחרים, עשוי להשפיע על חיי הזוגיות, משפחה ועסקים. התדמית שלכם עומדת במבחן וכדאי להסתפק בקצב איטי ונינוח יותר של פעילות.

טלה

שמרו השבוע על סבלנות ועל איפוק. אף שמאורעות חיצוניים משפיעים עליכם השבוע וגוררים אתכם לעיתים לכיוונים מתסכלים, שום נזק לא ייגרם לכם אם תשמרו על יציבות, סבלנות ואורך רוח.

טיפ השבוע: כפי שהליקוי חמה בשני מסמן דיסוננס וקושי גדול, כך הוא מראה שבסך הכול אתם מחזיקים מעמד ברגע שאתם מקדישים מחשבה בוגרת ואחראית לסוגיה שדורשת התייחסות. נקטו זהירות בענייני משפחה רגשות.

שור

ליקוי חמה מלא ביום שני עשוי להדגיש ענייני בית ומשפחה וכדאי להסתפק בקצב איטי ונינוח יותר של פעילות. קולגות עשויים לנהוג באי צדק.

טיפ השבוע: אתם טעונים ומתפרצים, כמי שמקבלים פתאום רשות דיבור לאחר שתיקה רועמת, ומה שיש לכם להגיד חייב להיות פרובוקטיבי מצב שעלול לגרור תובענות וקונפליקט. השתדלו לשמור על קור רוח.

תאומים

ביום שני מתרחש ליקוי חמה מלא בבית התקשורת והנסיעות שלכם. שימו לב: תאומים הוא מזל רציונלי ותקשורתי, אך הליקוי גורם לעומסים גדולים, לפגיעות ולרגישות גבוהה, ואז ההיגיון לא מתפקד כסדרו. שימרו על אנרגיה מאוזנת.

טיפ השבוע: כבני מזל תאומים אתם נאלצים להתמודד עם לא מעט מתחים, במחשבה מעמיקה יותר תבינו שדברים אינם קורים סתם כך, אתם כיוונתם אליהם.

סרטן

ליקוי החמה המלא שיתקיים ביום שני, מדגיש ענייני כספים והשקעות ועשוי להעיד על התמודדות וקבלת אחריות בענייני רכוש ומקורות הכנסה, שיעסיקו את מרבית זמנכם.

טיפ השבוע: הוצאות שלא לקחתם בחשבון עשויות להדאיג אתכם ולגזול מזמנכם. המצב דורש מחשבה, תכנון וראייה אסטרטגית שקולה, מעשית ואחראית. חשוב לגלות תכליתיות ולא להיחפז להחלטות.

2017-08-20 01:00:00
2017-08-20 01:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך