קיבלו את המפתח

יהודה גולן
2036-09-14 02:08:00
2036-09-14 02:08:00

שלוש שנים לאחר תחילת הבנייה קיבלה חברת אלמוג טופס 4 מעיריית מודיעין, ושישים משפחות החלו לאכלס את הדירות שרכשו בפרויקט בשדרות החשמונאים

(צילום: בני ונטורה)

קרוב לשלושה שנים לאחר תחילת בניית פרויקט "אלמוג החשמונאים" בשדרה הראשית במודיעין, ובימים אלו מקבלות 60 המשפחות שרכשו דירות בפרויקט את המפתחות.

בניית הפרויקט, הנמצא מול המע"ר החדש, החלה כבר בשנת 2017 וכעת מדווחת קבוצת אלמוג כי קיבלה מעיריית מודיעין טופס 4, המאפשר את תחילת אכלוס הדירות.

הפרויקט מבוסס על דירות שנמכרו במסגרת פרויקט מחיר מטרה, ולצידן נבנו דירות יוקרה שנמכרו בשוק החופשי. מרבית רוכשי הדירות בפרויקט הם משפרי דיור ממודיעין והסביבה. הפרויקט כולל שני מגדלים בני 13 קומות כל אחד, כאשר הדירות שנמכרו בשוק החופשי משתרעות על פני 162 מ"ר, עם מרפסות גדולות של 40 מ"ר. כמו כן נבנו דירות גם בעלות גינות נרחבות, דופלקס גן עם בריכת שחייה פרטית ופנטהאוזים מפוארים.

הפרויקט בשדרות החשמונאים הוא הרביעי שבונה קבוצת אלמוג בעיר, שעד כה בנתה במודיעין למעלה מ-300 יחידות דיור. הפרויקט הושלם בעיכוב של מספר חודשים בשל פרוץ משבר הקורונה והאטת קצב הבנייה בשל הסגר בחודשים מרץ-אפריל.

כזכור, לאורך שדרות החשמונאים, החל מצומת המזרקה בכניסה לעיר ועד למגדלי דימרי, נבנות וייבנו 700 יחידות דיור חדשות, כחלק מבניית 1,500 יח"ד במע"ר כולו. בחמש השנים האחרונות נרשמו עליות מחירים של 30% מאז תחילת שיווק הדיור באזור ועד היום.

יקי אמסלם מנכ"ל קבוצת אלמוג, אמר: "אנחנו שמחים וגאים למסור לדיירים את הפרויקט המרהיב והמורכב הזה, באחד האזורים הטובים בארץ, ומברכים את הדיירים הנכנסים לדירותיהם בימים אלה. אנו מעריכים את הסבלנות שגילו הדיירים וההבנה כי החברה עשתה כל אשר על ידה כדי להשלים את הפרויקט ולא חסכה במשאבים על מנת למסור את הדירות לרוכשים במינימום עיכובים למרות הקשיים בתקופת הקורונה והסגר שפגע אנושות בעבודות בשטח. זהו הפרויקט הרביעי שלנו במודיעין, ואנו מקווים להמשיך לבנות בה בהמשך".

כתבות נוספות

ומי ידאג לדיירים?

קבוצת חנן מור נקלעה לקשיים משמעותיים, ודיירי הפרויקט שלה בשכונת מורשת חוששים מפגיעה קשה בזכויותיהם וטוענים לליקויים חמורים שלא טופלו

ומי ידאג לדיירים?

קבוצת חנן מור נקלעה לקשיים משמעותיים, ודיירי הפרויקט שלה בשכונת מורשת חוששים מפגיעה קשה בזכויותיהם וטוענים לליקויים חמורים שלא טופלו

המשך קריאה »