17 – 23 בנובמבר 2018

חוה מזר

עקרב

חשוב שתהיו מאורגנים ומסודרים. על אף המתח אתם מצליחים לקדם את עצמכם בצורה מרשימה. כוכבים מיטיבים במזלכם (ונוס ויופיטר) מעניקים עבור רבים נחישות וכריזמה עזה שיעניקו לכם הישגיות והכרה. השילוב הזה גם מבטיח חגיגה של יצרים וחשקים נלווים. הימנעו מקונפליקט נלווה. טיפ השבוע: החודש הבא עשוי למקד אליכם יותר תשומת לב, תהודה והכרה בכל הקשור לפעילותכם המקצועית.

קשת

מיקום כוכב מארס בבית החברתי שלכם עשוי להעיד כי יש מביניכם כאלה שמגבירים את הצד החברתי שלכם. מבחינה אנרגטית הכוחות שלכם אינם בשיאם, אך עם כניסת השמש למזלכם לקראת יום חמישי, עד 21 בדצמבר, תוכלו להתחזק, במיוחד כשרבים מביניכם מאמינים בעשייה וברוחניות שמחזקת אתכם.  טיפ השבוע: ענייני כספים והשקעות עשויים לעלות על הפרק לקראת המחצית השנייה של השבוע. לאנשי העסקים שביניכם: הכוכבים צופנים לכם תפנית עסקית דרמטית.

גדי

האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות בתחילת ימי השבוע, אך אתם מתחזקים לקראת המחצית השנייה של השבוע. טיפ השבוע: מיקום ונוס ויופיטר בבית החברתי שלכם עשוי לחזק מגעים ברוכים. יחסי הגומלין ביניהם עשויים להביא עימם בונוסים יצרניים כדאיים, מעשירים ומאתגרים, שבה יש אפשרות לבנות לעצמכם בסיס טוב להתקדמות ולהיכנס למסלול מסודר של עשייה.

דלי

השבועות האחרונים היו בחלקם עמוסים, שימו לב למחצית השנייה של השבוע. המשך החודש (עד 21 בדצמבר) יזמן אופק חדש וציפיות חברתיות ועסקיות, מצב שעשוי להכניס מעט איזון למפה הדחוסה והלחוצה, ולאפשר, בין השאר, ליצור קשרים חברתיים ויצירתיים, כך שתוכלו להיחשף להתנסויות חדשות.  טיפ השבוע: הכינו את עצמכם כבר השבוע, סגלו ראייה קוסמופוליטית רחבה והדגישו מגעים חובקי עולם, עסקים ונסיעות.

דגים

החודש הקרוב אמור להדגיש פונקציות וסוגיות נלוות הקשורות לקריירה, לעסקים ולנסיעות, זאת בתנאי שאתם ערים לגבולות ולמגבלות שמטילה הסביבה, הלוחצת לעיתים, על ההתרחבות האישית הזאת. טיפ השבוע: אתם עומדים בפני תקופה חשובה, והתנהגותכם המקצועית עשויה להוות מבחן לקידומכם. לא תוכלו לרצות את כולם, וחשוב שתהיו נאמנים לעצמכם ותשמרו על האמת הפנימית שלכם, המתבטאת בקו שבו בחרתם.

טלה

יש ביניכם כאלה שעדיין מתמודדים עם מצב מכביד שמקשה על שמירת יציבות מצב המצריך איזון תכנון ושיקול דעת, בהתאם למצב שאתם נתונים בו. יוזמה תקיפה ואינטנסיבית אותה שבה נוקט הצד השני עשויה לגרור עימות.

טיפ השבוע: מיום חמישי ואילך האווירה משתנה לטובת חודש שפותח בפניכם אופקים מבטיחים ואידיאליסטיים שעשויים לשפר מגעים הקשורים לנסיעות, ללימודים ולהשתלמויות.

שור

הפעילו את ההיגיון. בעוד כשבוע אתם עוברים מהשלב התיאורטי למעשי. תוכלו לחוש בהדרגה את ניצניה של תקופה מבטיחה יותר, מה שיעורר בכם רצון לבצע מהלך שיכול להביא דברים לידי מודעות ולידי פתיחת ערוץ מבטיח יותר.

טיפ השבוע: גם אם הזדמנות שעמדה עכשיו על הפרק לא תצא לפועל, עוד יהיו בקרוב אופציות נוספות שיתאימו לכם ולדרככם. הימנעו מקונפליקט עם בן זוג או שותף.

תאומים

סוף השבוע ותחילתו עשוי להדגיש את בית השותפויות והנישואים, ומשפיע על התנהלותכם. לחרוצים וליצירתיים שביניכם יש יתרונות, אך לשם כך יש להשקיע עבודה אחראית ורצינית בכל מה שאתם שואפים לממש ולחזק.

טיפ השבוע: חשוב לפעול ולתפקד בסביבה רגועה שתאפשר לכם התרכזות אמיתית. שמירה על איזון ועל פרופורציה – זה הדבר שהכי חשוב לדבוק בו עכשיו.

סרטן

בני מזל סרטן רבים יגיעו למסקנה שהצורך ביישוב דעת ובמיצוי עצמי מתחזק. צפויה תקופה נוחה פחות, במיוחד לגבי אלה שנוטים להעמיס על הגוף טרדות פסיכוסומטיות, לפתח אלרגיות ומיחושים ולהתקשות לעמוד במשימות שתובעות מאמץ. טיפ השבוע: מצד שני, לנחושים שביניכם צפויה אנרגיה מוגנת ותומכת שתאפשר פלטפורמה של גדילה, התפתחות, קידום והישגיות.

אריה

אתם זקוקים לחידוש, לעניין ולאתגר, כשאת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות שיביאו לידי ביטוי את היכולת היצירתית-השיווקית-פרסומית טבעית שלכם. ימי תחילת השבוע עשויים לזמן גירויים מאתגרים שיעשירו את עולמכם.

טיפ השבוע: לוו את מעשיכם בקריצה ובחוש הומור, זה תמיד עוזר. השאפתנות תסייע להוציא לפועל את הרצונות שלכם בזכות הפגנת יכולת אילתור ותושייה.

בתולה

עניני בית ומשפחה עשויים להיות מודגשים בשבת. שימו לב! חלקכם עלולים במהלך השבוע להיקלע למתיחות או לקונפליקט אלה עשויים להכניס אתכם ללחץ. מומלץ לפרק מתחים על-ידי התארגנות מעשית, ולסגל מודעות כדי לחסוך אי הבנות ולחצים. טיפ השבוע: מהשבוע הבא צפויים תנאים טובים ומבטיחים יותר, אבל בכל מקרה, עדיף לחסוך את התהליך.

מאזניים

אתם שואפים ליצור לעצמכם יסודות יציבים, גם אם אלה מלווים במועקה ובשאלות קיום בסיסיות. תקופת קשת מביאה לשינוי בולט באווירה שיש בצידו השפעה מכוננת שתקל עליכם לעבור את השבוע בעצם אישיותכם המלבבת.

טיפ השבוע: מצד שני, יש נטייה של בדידות ושבריריות שדורשת התייחסות. שיחה גלויה עשויה להקל ואולי גם לפתור סוגיה חונקת. רעננו מגעים ונסיעות נלווים.

 

 

 

 

 

 

 

2017-11-16 00:00:00
2017-11-16 00:00:00

כתבות נוספות

שנת שיא

רגע לאחר סיומה של שנת 2021 חושפים מתווכי הנדל"ן המקומיים את העסקאות הגדולות של השנה: וילה במכבים שנמכרה בקרוב ל-9 מיליון שקל, עסקת השיא לדירת 3 חדרים והדירה הכי יקרה במגדלי דמרי

חותכים את התור

מתחם בדיקות נוסף החל לפעול בעיר, בחניית הספריה העירונית, ובעירייה מקווים כי יחד עם השקת מתחם הדרייב אין בפארק הטכנולוגי יצומצמו העומסים הכבדים שנרשמו בשבוע שעבר

שנת שיא

רגע לאחר סיומה של שנת 2021 חושפים מתווכי הנדל"ן המקומיים את העסקאות הגדולות של השנה: וילה במכבים שנמכרה בקרוב ל-9 מיליון שקל, עסקת השיא לדירת 3 חדרים והדירה הכי יקרה במגדלי דמרי

המשך קריאה »

חותכים את התור

מתחם בדיקות נוסף החל לפעול בעיר, בחניית הספריה העירונית, ובעירייה מקווים כי יחד עם השקת מתחם הדרייב אין בפארק הטכנולוגי יצומצמו העומסים הכבדים שנרשמו בשבוע שעבר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך