80 מיליון שקל יושקעו בהמשך פיתוח הפארק הטכנולוגי

יהודה גולן
2018-05-28 01:00:00
2018-05-28 01:00:00

במהלך השנתיים הקרובות יורחבו הכבישים בפארק עצמו, כמו גם הכביש המחבר אותו למרכז עינב ותחנת פאתי מודיעין

80 מיליון שקל יושקעו במהלך השנתיים הקרובות בהמשך פיתוח תשתיות באזור בפארק הטכנולוגי במודיעין, כך סוכם בפגישה בין עיריית מודיעין, מנהלת אופק ונציגי רשות מקרקעי ישראל.

התקציב החדש מיועד ברובו להמשך פיתוח הפארק, וכולל בין היתר את פרויקט הכפלת שדרות דוד בן גוריון (כביש 4) המחבר בין הפארק הטכנולוגי למרכז עינב ותחנת הרכבת פאתי מודיעין. פרויקט זה, שהעבודות בו מתוכננות להתחיל במהלך שנת 2019, כולל הקמת גשר וסלילת כביש דו נתיבי המקביל לכביש הנוכחי בעלות של 26 מיליון שקלים. עבודות נוספות המיועדות להרחבה של כבישים קיימים,  כמו השדרה המרכזית בקטע הדרך בין מגרש הכדורגל ועד למפגש עם רחוב הזריחה, רחוב היער הסמוך למשרדי חברת "דואר ישראל" יוכפל וכך גם הכביש ברחוב החורש, הנמצא סמוך ל"נייר חדרה". גם שדרות "המעלה", המקשרות בין רחוב צלע ההר לשדרות בן גוריון, יורחבו.

כבישים אלה יוכפלו וירובדו מחדש וזאת בתקציב של יותר מ-15 מיליון שקלים. בנוסף, במסגרת העבודות ירובדו כבישים נוספים בפארק וכן יבוצעו השלמות של השטחים הציבוריים בפארק הטכנולוגי, כאשר מדובר בעיקר על הקמת גינות נוי ונטיעת מאות עצים לאורך הכבישים ובין הבניינים הנמצאים בימים אלה בעבודות לקראת הקמתם. עלות עבודות אלו תעמוד על 19 מיליון שקלים.

כמו כן, הוחלט גם על פיתוח השטח הנמצא בליבו של רחוב המעיין, שהינו רחוב מעגלי. העבודה בשטח זה בלבד נאמדת בסכום של כ-17 מיליון שקלים.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »