ה"מודיעתלון" נדחה לחודש יוני

איילת לוין
2014-05-13 01:00:00
2014-05-13 01:00:00

"מודיעתלון 2014", שהיה אמור להתקיים ב-23 במאי, נדחה "מסיבות טכניות" ל-13 ביוני. כך הודיעה היום העיריה.

התחרות תצא לדרך בשעה שש בבוקר ברכיבת אופניים לאורך שדרות החשמונאים לכיוון לטרון, מאזור פארק ענבה ועד הכניסה ליישוב לנוף איילון וחזרה. אורך מסלול הרכיבה הוא 10 ק"מ. את הרכיבה יסיימו המתחרים במתחם הבריכה העירונית, שם יזנקו למים לשחייה של 500 מטרים – 20 בריכות.

משם ימשיכו המתחרים לשלב השלישי של התחרות, הריצה. מסלול הריצה יהיה בתוך פארק ענבה שם יקיפו הרצים את האגם וישלימו 3 ק"מ של ריצה.

בסיום התחרות יתכנסו המשתתפים והצופים להפנינג ספורטיבי במתחם הבריכה העירונית הכולל חלוקת מדליות ותעודות השתתפות. עבור גילאי הילדים והנוער יתקיים מקצה נפרד הכולל תחרות אופניים לאורך 5 ק"מ, 200 מטר שחיה ו- 1.5 ק"מ ריצה במתכונת דומה.

ההרשמה המוקדמת לאירוע תתאפשר עד לתאריך 17.5.14 וההרשמה המאוחרת  תתאפשר עד ה- 20.5.14, כאשר ניתן להירשם באתר האינטרנט של עמותת סחלבים ובמשרדי אגף הספורט. במסגרת המרוץ יקבלו המשתתפים חולצת מרוץ, מדלייה וכיבוד קל לכל משתתף. עד כה עשרות אנשים כבר הבטיחו את מקומם, בכל הגילאים, בבודדים ובקבוצות

(צילום ארכיון)

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »